תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חודדה הותקף ועזב את אום אל פאחם, גם אוזן התפטר

מוריס אוזן | אתר רשמי
הבלם הוותיק כלל לא שותף בהפסד לבני זלפה, אך בסיום המשחק אוהדים הכו אותו והוא הודיע על עזיבתו ברשתות החברתיות: "דמנו הוא לא הפקר, מוותר על החוזה והשכר". גם המאמן בחר ללכת בעקבותיו ועזב
הפועל אום אל פאחם נבנתה הקיץ בסכומי עתק במטרה להעפיל לליגה הלאומית, אלא שאתמול (שישי) ספגה הקבוצה את ההפסד הראשון בבית מול בני זלפה והאוהדים סירבו לקבל זאת, התפרעו והובילו לכך ששחקן הקבוצה אלירן חודדה יודיע על עזיבתו.

האוהדים הוציאו את זעמם כלפי הבלם הוותיק שכלל לא שיחק במשחק מכיוון שהורחק בשבוע שעבר. חודדה הופתע מהאלימות של אוהדיו והעלה פוסט חריף בפייסבוק בו הודיע כי עוזב מיידית את הקבוצה.

חודדה כתב: "חברים יקרים, מאמנים, שחקנים, חברי הנהלה, עיתונאים ומכרים למקצוע. היום, לאחר קרוב לעשרים שנות קריירה כשחקן כדורגל מקצועני ואחרי ששיחקתי בכל קצוות מועדוני הכדורגל בישראל, החל מבית״ר ירושלים, דרך בני סכנין, אחי נצרת, נצרת עילית, הפועל חדרה והפועל איכסל, מליגת העל ועד ליגה א׳ וחשבתי שראיתי וחוויתי הכל, היום בהיותי שחקן הפועל אום אל פאחם בהסתיים המשחק מול בני זלפה (למרות שלא לקחתי בו חלק בגלל כרטיס אדום) התרחש אירוע שלא חלמתי שיתרחש עדיין במגרשי הכדורגל.


"בצאתי ממגרש הכדורגל לכיוון הרכב שלי, תקפו אותי באלימות פיזית ומילולית אוהדי קבוצתי והכו אותי בגב ובצוואר תוך כדי שהם מטיחים בי קללות והאשמות על הפסד קבוצתנו (ולא שזה משנה משהו .. אבל נתזכר שאפילו לא לקחתי חלק במשחק). אני בן 37, אבא לשתי בנות, בעל לאשה בהיריון ומבין כבר בגילי שאין שום מקצוע בעולם שאתה צריך ללכת לעבודה ולהיתקל באלימות פיזית גם אם אנחנו שחקני כדורגל. לפיכך קיבלתי החלטה כי דמנו לא הפקר והודעתי להנהלת הקבוצה כי החלטתי לוותר על החוזה והשכר שלי לשנה הקרובה וכי לא אגיע יותר לאימונים או משחקים בקבוצה".


עוד כתב חודדה: "לשמחתי יש בי מספיק כח מנטלי וכלכלי לוותר על החוזה שלי על מנת שיבינו כל שותפיי לענף כי אלימות היא קו אדום שלעולם, אבל לעולם אסור לחצות אותו!!! אם בצעד שלי אני אדע שעזרתי לשחקן צעיר, אפילו אחד בתחילת דרכו או לכל שחקן ותיק או מאמן, אדע שמשהו היה שווה בצעד שאני בוחר לעשות. הגיע הזמן שיבינו כל אוהדי הכדורגל בארץ - דמנו הוא לא הפקר!!! עדיין תמיד אוהב את המקצוע וגאה להיות בו".

מאוחר יותר התברר כי גם המאמן מוריס אוזן החליט לעזוב את הקבוצה בעקבות האירוע. באום אל פאחם אמרו בתגובה: "חבל שהם סתם ניפחו את הסיפור".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ