סופית: הפועל ראשון לציון עברה לבעלותו של עמוס לוזון

עמוס לוזון
עמוס לוזון | דני מרון

כארבע שנים לאחר שאייל ברקוביץ' רכש את המועדון, בפגישה לילית סוכם על מכירתו לבעלי מכבי פתח תקווה בעבר - שיפגוש בעונה הקרובה בלאומית גם את אחיו אבי ל"דרבי של משפחת לוזון"

עכשיו זה רשמי וסופי: עיריית ראשון לציון אישרה היום (ראשון) כי מועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון נמכר לעמוס לוזון, שאמש השלים את העברת הבעלות מידיו של איל ברקוביץ’ לאחר פגישה לילית, בה נכח גם ראש העירייה רז קינסטליך.

ראש העיר קינסטליך התייחס לרכישה ואמר: “אתמול בערב נקראתי לפגישה שהתקיימה בין איל ברקוביץ’ הבעלים של הפועל ראשון לציון לבין עמוס לוזון, בה ביקשו את הסכמתי להעברת הבעלות לידיו של לוזון. הודעתי להם כי העירייה אינה צד בהסכם, אך עקרונית אם כל הבדיקות יוכיחו לנו כי הכל תקין וישנה כוונה מצד הבעלים החדשים לייצר קבוצה הישגית עם חשיבה וכוונות השקעה לטווח ארוך, אני והעירייה נתמוך. כולם היו חשופים בשבועות האחרונים למתקפה האישית והמתוזמנת שעברתי בנוגע לקבוצה. המתקפה והעלבונות שספגתי לא הסיתו אותי מדרכי ומכוונתי לדאוג לעתידו של המועדון ולקידום דור העתיד של הכדורגל בראשון לציון.

“כמי שהספורט והכדורגל בפרט קרוב לליבו ראיתי ואני רואה לנגד עיני אך ורק את עתיד הקבוצה ומועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון”, הבהיר ראש העיר, “הצהרתי בפני הבעלים החדש כי אני רואה חשיבות עליונה בקידום ופיתוח הנוער והילדים כדור העתיד של הכדורגל הישראלי. מהיכרותי עם עמוס לוזון, מדובר באדם הישגי הדוגל בקידום הנוער והצעירים וקיבלתי את הבטחתו כי יינתן דגש מיוחד על דור העתיד שלנו ויושקעו כל המשאבים הדרושים לקידום מחלקות הילדים, הנערים והנוער. בשמי ובשם עיריית ראשון לציון, בשמם של האוהדים וחובבי הספורט אני תקווה כי המהלך יוליד סדר יום חדש לכדורגל בראשון לציון ונראה עתיד טוב יותר לעיר ששמה את הספורט וההישגיות במרכז”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי