חמישה שחקני הפועל עפולה שוחררו: “הזוי, לא נוותר על שקל”

אוהדי הפועל עפולה
אוהדי הפועל עפולה | מאור אלקסלסי

שבוע לפני מחזור הפתיחה נגד הפועל פתח תקווה, הכאוס הכלכלי בקבוצה הצפונית נמשך והבוקר רם שטראוס, חיים איצרין, אמרי זייד, ג'יק רוזנסקי וברונה איבה סיימו את דרכם במועדון. "אין להם סיכוי למצוא קבוצה"

שבוע לפני שתפתח את הליגה הלאומית נגד הפועל פתח תקווה (שני ב-19:00), הכאוס הכלכלי בהפועל עפולה שובר שיאים והבקר (שני) הודיע המועדון על שחרורם של לא פחות חמישה שחקנים בכירים.

כפי שפרסמנו כבר אתמול באתר, ראשי עפולה פנו לחלק מהשחקנים והודיעו כי הם יצטרכו לעזוב באופן מיידי, בעוד אחרים התבקשו לקצץ כ-10 אחוז משכרם על מנת שהקבוצה תעבור בבקרה התקציבית.

ההודעה שמסרו אנשי עפולה לשחקנים הגיעה בסיומה של הפגישה בין ראשי המועדון לבין ראש העיר אבי אלקבץ והבוקר, כאמור, נודע כי רם שטראוס, חיים איצרין, אמרי זייד, ג’יק רוזנסקי וברונה איבה שוחררו.

נותר ללא קבוצה. רם שטראוס (ערן לוף)

השחקנים הופתעו מההודעה ונציג של אחד מהם סיפר לספורט1: “שבוע לפני פתיחת הליגה? זה הזוי. אין לשחקנים שום סיכוי למצוא קבוצה עכשיו ולכן הם לא יוותרו לעפולה על שקל. הקבוצה תצטרך לכבד את החוזים”.

לגבי השחקנים שנשארו אך התבקשו לקצץ, הם טרם החליטו האם להסכים לדרישת המועדון ולא מן הנמנע כי ארגון השחקנים ייכנס בקרוב לתמונה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי