גיא לוזון: “המחצית השנייה היתה הכי טובה שלנו העונה”

גיא לוזון
גיא לוזון | bola studio

מאמן מכבי פתח תקווה חגג את ה-0:3 הענק של שחקניו על בית"ר תל אביב/בת ים: "שיחקנו קצבי, היינו יכולים אפילו לכבוש יותר. מאמין ב-100% בסגל". ריימונד אטוולד: "זה תהליך, יש לנו את התקציב הנמוך בליגה"

מכבי פתח תקווה עדיין בלתי מנוצחת בליגה הלאומית, ונמצאת במקום השני מתחת הפועל ראשל”צ. הערב (חמישי) זה נגמר עם 0:3 מוחץ על בית”ר תל אביב/בת ים משלושה שערים תוך רבע שעה במחצית השנייה, שבוע לפני חזרתו של הדרבי הגדול של פתח תקווה.

“זו הייתה המחצית הכי טובה שלנו השנה”, אמר המאמן גיא לוזון כשהוא מתייחס לבליץ של קבוצתו במחציץ השנייה. “היא הייתה קצבית, התקפית, עם שערים ואפילו יכולנו לכבוש עוד. יש שיפור ניכר גם בחלק ההגנתי בשני המשחקים האחרונים”.

הרכש בחלק ההתקפי, שלא הגיע בסוף חלון ההעברות: “זה לא רלוונטי מה היה. יש לנו סגל טוב וחזק ואנחנו עם הכושר הגופני הטוב בליגה. אני מאמין ב-100% במי שיש ואיתו אלך למלחמה”.

על בריבו ועבדה שבלטו במחצית השנייה: “אני לא חושב ששחקן ספציפי עשה מחצית נהדרת. כל הקבוצה עשתה מחצית טובה וכולם שיחקו ברמה גבוהה”.

הדרבי בשבוע הבא: “מבחינתי זה עוד משחק שנצטרך לבוא ולקחת בו את הנקודות”.

שחקני מכבי פתח תקווה חוגגים. “כולם שיחקו ברמה גבוהה” (לירון מולדובן)

היכולת המאכזבת של בייה: “אנחנו לא עושים סיכומים אחרי חמישה מחזורים לגבי אף שחקן. הטובים ביותר ישחקו ויביאו את התוצאות”.

מאמן בת ים ריימונד אטוולד סיכם: “היה משחק מעניין עם שתי מחציות שונות. במחצית הראשונה לקחנו את השליטה אבל בשנייה, כמו במשחק שלהם נגד רמת גן ביום שני, הם עלו מחדר ההלבשה עם המון אנרגיה. לא עמדנו בזה ובחמש דקות איבדנו את המשחק”.

חוסר היציבות: “אני חושב שזה קורה להרבה קבוצות. אנחנו קבוצה צעירה וזה תהליך עבור השחקנים לראות איך הם מתמודדים בליגה השנייה בה יש הרבה שחקנים מנוסים”.

המטרות: “אנחנו רוצים להיות בפלייאוף העליון, אבל אני מסתכל על התהליך של השחקנים. יש לנו את התקציב הכי נמוך בליגה אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים להיות בחלק התחתון”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי