תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ארבייטמן מכוון לבית"ר, טביב יאיץ מהלכים בנוגע למימר ואיינבינדר

מכבי חיפה - הפועל חיפה 3:0
אחרי שהמו"מ של החלוץ עם הפועל חיפה פוצץ, סבורים מקורביו שמעבר לבירה תפור עליו. עזרא ורואדה סיימו את העונה
מקורבי החלוץ שלומי ארבייטמן הגדירו הערב (שני) את האפשרות שיעבור לבית"ר ירושלים כ"מצוינת", אחרי שהמשא ומתן עם הפועל חיפה, קבוצתו הנוכחית, פוצץ. ארבייטמן החל את הקריירה הבוגרת שלו בצהוב שחור בעונת 2003/04 ולקבוצה מהבירה חסר חלוץ 9 כמוהו. אמנם איתי שכטר עשה את ההסבה מחלוץ שני לשפיץ בהצלחה רבה ואף כבש 13 שערים, אבל מלבדו אין לבית"ר אף חלוץ רחבה.

בבית"ר חוששים שחן עזרא וחסוס רואדה סיימו את העונה. לקשר, שכבר החמיץ את שני המשחקים האחרונים, יש דלקת בברך והבלם סובל ממתיחה במפשעה. בהמשך השבוע יתברר לעומק מצבם של השניים. עבור הספרדי, המחזיק בהצעות מאפואל ניקוסיה ובהצעות מספרד, ייתכן שגם סיים את התקופה שלו בבית"ר.

צלם

לעזרא כואבת הברך. צלם: דני מרון

הבעלים אלי טביב, שסיים את השלושים לפטירת אמו, יחל להאיץ את ההכנות לעונה הבאה. על הפרק לסכם עם המאמן שרון מימר על המשך ההתקשרות, ולנסות ולהשאיר בקבוצה את רואדה ודן איינבינדר. בין הצדדים כבר נערכה פגישה וצפויה להתקיים עוד אחת. אריק סאבו עדיים מחכה להודעה כי בית"ר תממש את האופציה ונראה כי רק משהו בלתי צפוי ימנע מהסלובקי להמשיך.

זהות האיש החזק במועדון בשנתיים הבאות עדיין לא ברורה, כשבימים הקרובים נדע אם אלי אוחנה יקבל את הצעתו של טביב לקחת ממנו את זכויות הניהול. 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ