תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל אשקלון סימנה את סאן מנחם ואלון תורג'מן

מנחם | צילום: ערן לוף
יובל נעים מעוניין לצרף את שני שחקני מכבי חיפה, אולם רק אם הירוקים ישתתפו בשכרם. שרון גורמזנו מרשים באימונים וצפוי להצטרף
 הפועל אשקלון ממשיכה במאמצי החיזוק שלה לקראת העונה הבאה, ואחרי שעמראן אלקרינאוי בחר בהפועל עכו, בקבוצה של יובל נעים מכוונים גבוה וסימנו את שני שחקני מכבי חיפה - החלוץ אלון תורג'מן והמגן סאן מנחם.

שני השחקנים לא נמצאים בתכניות של המאמן גיא לוזון לעונה הבאה, ובאשקלון בונים על צירופם בקונסטלציה בה הירוקים ישתתפו בשכר. בכל מקרה, אשקלון לא צפויה לצרף אותם במצב בו יהיה עליה לשאת בכל עלויות השכר בעצמה. שתי הקבוצות אגב יפגשו ביום שלישי הקרוב למשחק אימון סגור לתקשורת בכפר גלים.תורג'מן (25) רק חזר לאימוני מכבי חיפה אחרי שבעונה שעברה כבש ארבעה שערים במדי בני יהודה אליה הושאל. מנחם (24) לעומתו זכה לקרדיט תחת רנה מולנסטיין, אולם מאז חילופי המאמנים איבד את חולצת ההרכב וכעת שמע כי אינו בתכניות המקצועיות.תורג'מן חוגג במדים הכתומים. בעונה הבאה באשקלון? (עדי אבישי)

בתוך כך, מי שמתקרב לקבוצה הוא החלוץ שרון גורמזנו. האחרון אומנם האריך את חוזהו במכבי יבנה לאחרונה, אך הדבר לא צפוי למנוע מאשקלון לצרף אותו. גורמזנו, שיהיה בן 34 בחודש הבא, מרשים מאוד באימונים ונראה שבקרוב מאוד הוא יצטרף לסגל. עד כה חתמו בקבוצה עוז ראלי, מילאן סמיליאניץ', אלעד גבאי וטל איילה. לאשקלון גם נותר מקום לזר אחד נוסף, כאשר ככל הנראה יהיה מדובר בשחקן התקפה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ