תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר התאמנה בבולגריה, מימר מתלבט לגבי המערך

בית"ר ירושלים - בוטב פלובדיב 1:1
מאמן הירושלמים, לרשותו יעמוד סגל מלא, שוקל מערך לקראת הגומלין (חמישי, 20:30) מול פלובדיב. יוסי בניון וז'אורז'יניו בתמונה. גולדברג מועמד להצטרף, המתנה ללינדזי רוז
בית"ר ירושלים קיימה הערב (שלישי) בבורגס שבבולגריה אימון ראשון לקראת משחק הגומלין במוקדמות הליגה האירופית נגד בוטב פלובדיב (חמישי, 20:30). מחר בערב תערוך הקבוצה אימון מסכם לקראת המשחק.

המאמן שרון מימר, לרשותו עומד סגל מלא, יחליט רק לאחר שני האימונים על ההרכב הפותח כשיתרון שער החוץ של הבולגרים מחייב את בית"ר ירושלים לכבוש לפחות שער אחד.אם מימר יחליט על הרכב שיהיה יותר התקפי הוא עשוי לעלות בהרכב הפותח את הקשר ההתקפי הברזילאי ז'אורז'יניו. גם יוסי בניון נמצא בתמונת ההרכב מבחינת הירושלמים. במקרה כזה קלאודימיר פריירה יזוז לספסל.אימון ראשון לבית"ר בבולגריה (האתר הרשמי)במקביל, בקבוצה מהבירה מנסים להשים את העברתו של לינדזי רוז הבלם הצרפתי מולו סוכמו התנאים. מי שעוד עלה כאופציה להגיע לבירה הוא שון גולדברג, מגנה השמאלי של מכבי תל אביב, שיכול לתפקד גם כמגן ימני ובלם לעת צורך.

לבולגריה יגיעו כאלף אוהדי בית"ר במטרה לתמוך בקבוצה ובניסיון להעפיל לשלב הבא שם תחכה למנצחת מאריטימו הפורטוגלית.בניון, יוזנק ל-11? (בית"ר, רשמי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ