תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מקורבי מלמד: יכול להשתחרר מהחוזה גם תמורת 300,000 יורו

גיא מלמד גיא מלמד | דני מרון
חלוץ מכבי פתח תקווה מחוזר אחרי מכבי חיפה וזוכה לעניין גם מקבוצות באירופה, אולם מחלוקת בינו לבין קבוצתו מכבי פתח תקווה עשויה להסתיים בהליך בוררות. מנור סולומון יחתום על חוזה חדש ומשודרג
 במכבי פתח תקווה ערכו אמש את משחק האימון האחרון שלהם במחנה כשפגשו את בלדייספור הטורקית והשלימו עם מאה אחוזי הצלחה כשגברו 0:1 על היריבה משער של מנור סולומון.

בפתח תקווה סיפרו כי המשחק היה פיזי ברובו וכלל ויכוחים מילוליים, אך לא הגיע לכיוון של קטטה: "הם התעצבנו שקיבלו פייט והשופט שרק כמה שריקות לטובתם, אבל בסך הכל היה משחק ברמה של צמרת ליגת על", סיפרו במועדון. בפתח תקווה מציינים כי המחנה עמד במטרות, גם בקטע החברתי כאשר שלישיית הזרים החדשה תומאש סיבוק, ז׳והאן מרסיאל ורישאר סומא השתלבה בקבוצה וניתן היה לראות זאת בערבי הגיבוש שנערך.באשר למנור סולומון, כובש את שער הניצחון אמש, הקשר הצעיר יחתום בימים הקרובים על חוזה בוגרים ראשון במועדון שאורכו יהיה לחמש שנים. "למנור יש חוזה חתום על ידי ההורים לשלוש שנים. בימים הקרובים הוא יחתום על חוזה חדש לחמש שנים״, אישרו בקבוצה. יש לציין שהחוזה הקודם נחתם במהלך השנה על ידי הוריו, כי רק השבוע מלאו לסולומון 18 והחוזה המקצועני נועד על-מנת שהכישרון הגדול יוכל לקבל משכורת. כעת, משמלאו לו 18, הוא רשאי לחתום בעצמו על החוזה החדש.סולומון בעונה שעברה. זוכה לחוזה מקצועני ראשון (עדי אבישי)


במכבי פתח תקווה לא סיימו להתחזק כאשר בקבוצה עדיין מחפשים חלוץ זר, אך ככל הנראה יצורף גם קשר נוסף, שלא ברור עוד אם יהיה זר או ישראלי. "קודם נביא חלוץ ואחרי זה נראה מה יש בשוק. יכול להיות שנצרף כקשר זר שישי, אבל קודם אנחנו חייבים חלוץ דחוף". יש לציין שבפתח תקווה תכננו לשחק עם חמישה זרים העונה, אך התוכניות צפויות להשתנות.

החיפוש אחר חלוץ נמשך גם בשל העובדה כי גיא מלמד לא יישאר. המחלוקת החדשה סביב מלמד היא סעיף השחרור: בפתח תקווה טוענים כי בסעיף השחרור מצוין כי הקבוצה רשאית לנהל מו"מ עם כל קבוצה החל מ-300,000 אלף יורו ומעלה כאשר אין זה מחייב את הקבוצה למכור אותו בסעיף הנקוב ולמעשה היא יכולה לדרוש כל סכום מעל ל-300,000 יורו. בסביבתו של השחקן דוחים בתוקף את הטענות ולספורט1 נודע אף שמקורבי השחקן פנו לעורך דין במטרה שיבדוק עבורם את החוזה.

לטענת מקורביו של גיא מלמד ולאחר בדיקת עורך הדין, ברגע שמגיעה הצעה של 301,000 אלף יורו, השחקן רשאי לעזוב. בכל מקרה, לא מן הנמנע שאם תגיע הצעה ממכבי חיפה או מאחת הקבוצות האירופאיות שעוקבות אחריו והצדדים לא יגיעו להסכמות, לא תהיה ברירה אלא להגיע לפתרון באמצעות המוסד לבוררות.


מלמד. ייפגש עם מכבי פתח תקווה בבוררות? (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ