תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דניאל סטנצ'ו: היחסים ביני לבין דורה מעולים

דניאל סטנצ'יו דניאל סטנצ'יו | טוויטר
הפועל עכו ערכה מסיבת עיתונאים רשמית לפתיחת העונה והציגה את המנהל המקצועי הרומני שהתייחס למנודים: "אני לא מבין למה הם מוכנים להישאר בבית ולא לשחק"
הפועל עכו ערכה הערב (שני) מסיבת עיתונאים רשמית בה הוצג גם המנהל המקצועי החדש דניאל סטנצ'ו, שלראשונה ענה על כל השאלות ונתן את הצד שלו באמת של המועדון: "זה אתגר חדש בשבילי. אני חדש ואני צריך ללמוד. אני שמח שראש העיר הסכים לעבוד איתי. אני מבטיח לעשות את הטוב ביותר ואלמד את הסודות של הכדורגל הישראלי".

על הקיץ הארוך והבעייתי של המועדון אמר הרומני: "אני יודע שהיו קשיים ובעיות לפני שהגעתי, אבל אני שמח שיש את הגוף הזה שנקרא בקרה והתקציב עבר בבקרה. הבקרה הוא גוף טוב כי ברומניה הרבה מועדונים לא משלמים את הכסף בזמן. הכי חשוב כרגע עבורי זה לבנות את המועדון יחד עם העמותה. אני צריך זמן לבנות מועדון חזק ולפתור את הבעיות, אבל זה לא אפשרי מהיום למחר. יש לנו קבוצה צעירה. הפועל עכו זו לא מכבי תל אביב ומכבי חיפה, וקשה להביא שחקנים למועדון שהוא לא גדול. בעונה שעברה, ברומניה, לאלופה היה חצי מהתקציב של סטיוואה בוקרשט. מה שמעניין אותי זה רק ההווה והעתיד".


השחקנים המנודים: "כל יום מדברים על השחקנים האלה ואני מנסה למצוא פתרון. אולי להשאיל אותם ולהשתתף בחלק מהשכר, אולי לשלם פיצוי חלקי, אבל הם לא מסכימים בינתיים. אני לא מבין למה הם מוכנים להישאר בבית, באירופה השחקנים בסוף היו אומרים שהם רוצים לשחק. בהתחלה כל הארבעה היו חלק מהסגל, אבל היו להם תלונות כל הזמן והם נדחקו הצידה מהקבוצה. אנחנו נשלם להם את כל הכסף".


הקשר עם סוכן השחקנים דודו דהאן: "אני מכיר אותו שנים רבות, אנחנו חברים טובים. עבדתי איתו בשיתוף פעולה ולטעמי הוא הסוכן הכי חשוב היום בישראל, ואחד הסוכנים החשובים באירופה. הוא מקושר בסלובניה, בבלגיה, בסקוטלנד ובמקומות אחרים. דודו קרא לי ואמר לי שיש אפשרות להגיע לעכו. הייתי סוכן ואני יודע שיש מאבק בין סוכנים וזה נורמלי, אבל זו לא הבעיה שלי. הטלפון שלי פתוח לכל הסוכנים. אני מכיר גם את רוני לוי, אלי גוטמן ושלמה שרף. אני חייב לעבוד עם מישהו כי באתי לבד. ביקשתי מדודו שיעזור לי".


דודו דהאן. מכיר שנים רבות את סטנצ'ו (יוסי לזרוף)
דודו דהאן. מכיר שנים רבות את סטנצ'ו (יוסי לזרוף)

היחסים עם שלומי דורה: " הוא בחור טוב והיחסים בינינו טובים. היינו במשך שבוע בסלובניה ומחנה האימונים היה טוב מבחינתי. דורה העלה את עכו לליגה הראשונה. לא באתי לריב עם אף אחד, גם לא עם הצוות המקצועי. יש לנו הסכמה ג'נטלמנית - אם אחד מאיתנו לא אוהב שחקן אז לא נביא אותו. זו חייבת להיות הסכמה משותפת. אולי בינואר או בעתיד אביא שחקנים רומנים, ותאמינו לי שהם לא יהיו של דודו. ראיתי הרבה משחקים מהעונה שעברה ביוטיוב והחלטתי לגבי השחקנים".

על העתיד: "אשאר גם אם הקבוצה תרד ליגה. החוזה שלי הוא לחמש שנים. האסטרטגיה שלי היא לבנות תקציבים, בחלקם ממכירת שחקנים מוכשרים. סביליה עושה כל עונה תקציב שחציו מורכב ממכירת שחקנים. גם אייאקס בנויה על כך וזה נורמלי שתהיה אסטרטגיה כזו".

שלומי דורה. יש לו הסכם ג'נטלמני עם סטנצ'ו (דני מרון)
שלומי דורה. יש לו הסכם ג'נטלמני עם סטנצ'ו (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ