תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שרון מימר: "לטובת בית"ר ירושלים היו צריכים לפטר אותי"

בוטב פלובדיב - בית"ר 0:4
המאמן לשעבר התראיין ב-103FM וסיפר על הימים הקשים שעבר: "עיכלתי עוד לפני שזה קרה, ברגע שרק טביב מחליט מה יקרה הייתי צריך לשים את הגבול". על אוחנה: "אין לי מילה רעה אחת להגיד עליו"
בשבוע שעבר פוטר שרון מימר מבית"ר ירושלים אחרי סחבת ארוכה בינו לבין המועדון. חילוקי הדעות בינו לבין בעלי הקבוצה אלי טביב הכריעו, וכעת סיפר מימר על כל הסיטואציה.

"עיכלתי כבר הרבה לפני שזה קרה, פתח המאמן לשעבר, "זה העולם שלנו והכל בסדר. כל הפרסומים על בעיות חוזיות לא נכונים. יש מולי חוזה ואני מקווה שבית"ר יעמדו בחוזה".
 

השפעת טביב על הפיטורים
: "זה שקוף התשובה ידועה. אלי טביב היה איתי בקשר רציף, בסופו של דבר הוא החליט שאני לא מתאים לבית"ר ופיטר אותי. איתי טביב התנהל כאילו הוא הבעלים כמו בעונה שעברה".

"עיכלתי עוד לפני שפוטרתי", מימר על הספסל
"עיכלתי עוד לפני שפוטרתי", מימר על ספסל בית"ר (אודי ציטיאט)


על אוחנה
: "יותר מפעם אחת הוא הגיע ותמך בי, אחד הדברים שמבאס אותי זה שלא יצא לי לעבוד איתו יותר, הוא בן אדם מדהים. קל לשפוט מבחוץ אבל אין לי אפילו מילה אחת רעה להגיד עליו. פשוט הגענו לנקודת אל חזור".


הביקורת מהתקשורת
: "אין לי בעיה לקבל ביקורת אבל ברגע שזה נהפך לאישי, וחלק מהתקשורת נהפך לשופר של מישהו שמנסה לייצר דעת קהל אחרת, זה מגעיל. סיפרו שהשתניתי ועשיתי ולא עשיתי ודברים, זה היה לא קשור לכדורגל".


הבדל בין השנה שעברה להשנה
: "בשנה שעברה כשהגעתי וקיבלתי צ'אנס, היה דו שיח טוב ביני לבין טביב, ושיתוף הפעולה עזר לקבוצה להצליח. קיבלתי החלטות גם אם טביב לא הסכים אבל היה דיון טוב. השנה לצערי זה לא היה ככה. אני לא רוצה להיכנס למה היה העונה מפאת הכבוד לכדורגל. הייתי צריך מבחינתי לשים גבולות. ברגע שזה נהיה החלטה של איש אחד זה התפקיד שלי לשים את הגבולות שלי, ובגלל זה זה נגמר ככה".


השפעת ההדחה מאירופה
: "קשקוש אחד גדול. הכל התחיל כבר שבועיים לפני כן, וגם כשניצחנו כבר היו בעיות בינינו. כשהייתי עם ברק בכר בב"ש הודחנו מאירופה ואף אחד לא רצה לפטר אותו".


טביב. מתנהל כמו בעלים בפועל
טביב. מתנהל כמו בעלים בפועל (אודי ציטיאט)


הראיונות המרובים לפני הפיטורים
: "לגבי הראיון בערוץ הספורט זה נקבע מראש. ניסיתי די להתנתק מהתקשורת. ידעתי לאן זה הולך כשאוחנה קרא לי כי זה היה מבוי סתום. לטובת הקבוצה היו חייבים לפטר אותי וזה מה שקרה. לטובת הקבוצה כשבעלים שם על השולחן שהוא רוצה שאני אלך צריך שאלך".


טיפ למאמן הבא
: "לא יכול ולא מתכוון לתת עצות. כל אחד הוא בפני עצמו וצריך להתנהל לפי דעתו. קל לתת ביקורות וכל אחד יעשה מה שנכון לו. אני גם דיברתי עם אוחנה והצוות שלי על דברים מקצועיים".


פיטורי מאמנים
: "לצערי בטרנד שנהיה בכדורגל, אם שנה שעברה הגענו ל-34 מפוטרים זה לא תמיד מקצועי. שנה שעברה כפ"ס החליפה אחריי עוד שני מאמנים והיחידה שלא החליפה זאת אשקלון שנתנה ליובל נעים לעבוד, ובסופו של דבר הם נשארו בליגה, אולי כדאי לחשוב כמה פעמים לפני שמפטרים. לא חושב שמעמד המאמן מת. מבחינתי מחר בבוקר לאמן, מחכה לקבל הצעה ואשקול אותה".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ