תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רשמית: דן מורי סיכם לשנתיים בבני יהודה

בני יהודה - מכבי חיפה 2:0
כפי שפורסם לראשונה בספורט1, הבלם ששוחרר מבית"ר ירושלים קיבל הצעה גם מאשדוד, אך העדיף לחזור לקדנציה שלישית בשכונה. במועדון חגגו את ה-0:2 על מכבי חיפה, סקאוט של מכבי ת"א עקב אחרי חוזז וצ'יבוטה
זמן קצר לאחר שקיבל את ההודעה הרשמית על שחרורו מבית"ר ירושלים, הבלם דן מורי סיכם לשנתיים בבני יהודה, כך הודיע הערב (שלישי) רשמית המועדון. כפי שפורסם לראשונה בספורט1 הבוקר, השחקן קיבל הצעה גם ממ.ס אשדוד, אך העדיף לחזור לקבוצתו לשעבר. 

מורי בן ה-28 יחתום בהמשך השבוע רשמית על החוזה ובכך ישוב לקדנציה שלישית במועדון בו החל לשחק כבר מגיל נוער. 
 
 
 בכל הנוגע לניצחון הקבוצה אתמול על מכבי חיפה, המאמן יוסי אבוקסיס אסף את השחקנים בחדר ההלבשה ואמר להם: "תחגגו הערב כמה שאתם רוצים, מחר צריך להוציא את האוויר לנחות על הקרקע ולהתכונן למשחק נגד הפועל אשקלון, כי אם לא נגיע למשחק בשיא המוכנות נשלם על זה".


מורי. העדיף לחזור לקדנציה שלישית בבני יהודה (אתר רשמי)

כשנשאל המאמן האם הוא הכוכב של הקבוצה ענה: "בפירוש לא. אני נמצא בתוך צוות אימון מצוין ושחקנים שנתנו בניצחון על מכבי חיפה את המקסימום. תפקידי הוא לכוון את השחקנים וליצור מחויבות, לחימה ומשמעת מקצועית. אנחנו מדברים כל הזמן על להתקדם. יש לנו סגל קצר, וביום כזה של ניצחון לא יפה לדבר על שחקני חיזוק".

המטרה היא לצרף כבר ימים הקרובים המטרה לפחות שחקן זר אחד או שניים, ושני שחקנים ישראלים. מכבי תל אביב שלחה למשחק סקאוט מטעמה לאסוף נתוני מעקב אחרי הקונגולזי מאוויס צ'יבוטה ומתן חוזז המושאלים, והאחרון, שאף כבש צמד סיכם: "לא חלמתי שאכבוש שני שערים ואני מאושר שזה קרה. אני מתאמן קשה ושואף להתקדם ומבקש שיהיה למשחק הזה המשכיות".

אבוקסיס. לא הכוכב של הקבוצה
אבוקסיס. לא הכוכב של הקבוצה

יוסי אבוקסיס הוסיף: "מתן הוא שחקן צעיר עם איכויות משחק טובות, ואני שמח והוא נכנס למשחק וכבש שערים. הוא התנדנד לאחרונה בין ההרכב הפותח לספסל המחליפים, והוכיח כי מי שמתאמן טוב גם יודע להכנס טוב כמחליף ולהשתלב במשחק".

הקשר אלמוג בוזגלו היה מהבולטים במשחק, ולאחרונה לאחר מו"מ עם בעלי הקבוצה ברק אברמוב סיכם על חוזה חדש ומשודרג. הבלם עאיד חבשי: "גדלתי במכבי חיפה ואני מאחל לה הצלחה בהמשך, עכשיו כל כולי נתון להצלחת בני יהודה. באתי לשכונה כדי לשחק, ואני עובד קשה באימונים לאורך השבוע. פתחנו ברגל ימין, אבל זה רק משחק ראשון בשנה הארוכה. איש מאנשי מכבי חיפה לא דיבר איתי לפני ואחרי הניצחון".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ