תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אתנסיאדיס עבר בדיקות רפואיות וסייר בסמי עופר

בני יהודה - מכבי חיפה 2:0
אחרי ההפסד הכואב 2:0 לבני יהודה, הירוקים מקווים להחתים את החלוץ היווני כבר בשעות הקרובות. בן הרוש ספג ביקורת, גורם במועדון אמר על עטר: "אם לא נגיע היום לסיכום הוא לא יעזוב". צפו בתקציר
כ-6000 אוהדים ירוקים עשו את הדרך הארוכה מהצפון לאצטדיון המושבה עם תקוות וציפיות, אבל במבחן המציאות שום דבר לא השתנה. מכבי חיפה פתחה שוב את העונה עם הפסד, הפעם 2:0 לבני יהודה, והאכזבה רבה.

אומנם מדובר במשחק ראשון אבל הירוקים ציפו להרבה יותר, לא רק במבחן התוצאה אלא גם במבחן היכולת. בכרמל מבינים כי המשחק הבא מול הפועל באר שבע יהיה משמעותי בהרבה. "היינו צריכים להיראות הרבה יותר טוב בתקופה הזאת. נראה שחלק מהשחקנים עוד בפגרת הקיץ", אמרו במועדון הירוק.
 
 
בחיפה תלו הרבה תקוות בקבוצה של העונה, ולא מעט פעמים שיבחו את הצוות המקצועי על בניית סגל הקבוצה. אחת הטענות שעלו אתמול לצוות המקצועי זה חיסרון של חלוץ בכיר בסגל הקבוצה, כאשר גם עומר דמארי וגם אלירן עטר נותרו מחוץ לסגל כל אחד מהסיבות שלו. שחקן נוסף שזכה לביקורת הוא עומרי בן הרוש, ונראה כי דווקא החלק השמאלי הוא הצד החלש של הירוקים העונה. "אין תירוצים העונה בשום משחק, לוזון קיבל כל מה שביקש. יש לנו סגל רחב ואיכותי. נכון שמדובר רק במחזור הפתיחה, אבל חייב לבוא שיפור", אמר גורם במועדון.


אתנסיאדיס אמש במושבה. יעזור ללוזון?
אתנסיאדיס אמש במושבה. יעזור ללוזון? (עדי אבישי)

בחיפה מקווים כי עם הגעתם של שחקני הרכש שישלימו את סגל הקבוצה היא תיראה טוב יותר. כבר בימים הקרובים אמורים להצטרף לקבוצה עוד שני שחקנים: הקשר סינטיהו סלליך, והחלוץ היווני סטפנוס אתנסיאדיס. האחרון הגיע אתמול לישראל וצפה בחבריו מהיציע והבוקר עבר בדיקות רפואיות, ביקר בסמי עופר, והירוקים מקווים להשלים את כל הפרטים האחרונים כדי להחתימו. רמי גרשון שהוצג לפני יותר משבוע עדיין פצוע, וצפוי להיות כשיר רק בעוד כחודש ימים.

סאגה נוספת אותה מקווים הירוקים לסיים ביממה הקרובה היא סביב החלוץ אלירן עטר. בחיפה מבינים כי שחקן מסוגו של עטר היה עוזר בסגנון המשחק מול בני יהודה, והם לא רוצים לדחות את המשא ומתן בעוד מספר ימים. בין המועדונים מתקיימות שיחות ואם לא יגיעו לסיכום היום (שלישי), אז בחיפה יודיעו על הישארותו של השחקן. "נתנו לזה יותר מדי הזדמנויות ומול בני יהודה ראינו ששחקן מסוגו של עטר היה חסר לנו. הגיע הזמן לקבל החלטה" אמרו בחיפה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ