תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ג'ובאני רוסו: "פעם שחקנים היו מושלמים בשביל להיות במכבי חיפה"

ג'ובאני רוסו ואשתו מאיה ג'ובאני רוסו ואשתו מאיה | צילום: אינסטגרם
הקרואטי ובת זוגתו, מאיה פישל, יתמודדו מחר (שלישי) בגמר תכנית הריאלטי "זוג מנצח VIP", ובראיון מיוחד למגזין "מעריב" אמר: "לקהל של מכבי ת"א יש את השירים הכי יפים. הקהל של בית"ר חי את הקבוצה"
כדורגלן העבר ג'ובאני רוסו ובת זוגתו מאיה פישל יתמודדו מחר (שלישי) בגמר של תכנית הריאליטי - "זוג מנצח VIP" בערוץ 10. בראיון מיוחד למגזין "מעריב", מספרים השניים על הזוגיות, הבן המשותף, הבגידות, ישראל ובאיזו קבוצה הקרואטי הכי אהב לשחק.

לא חששתם להיכנס לתוכנית ולחשוף פרטים אישיים מהזוגיות שלכם?
פישל: "הסביבה שלנו חששה מאוד כי היא מכירה אותנו ויודעת כמה אנחנו פתוחים וכנים, ופחדו שזה ייראה מוגזם מדי על המסך. אבל במבחן המציאות התוכנית הזאת עשתה לנו רק טוב לזוגיות".
רוסו: “אני ממש לא רציתי להיכנס לתוכנית כי פחדתי שזה לא ייעשה טוב לזוגיות שלנו. מצד שני כולם יודעים מי אני ורציתי שגם כולם ידעו מי זאת מאיה, כמה היא טובה וכמה היא שווה ומוכשרת. אני ניצחתי כי כולם יודעים עכשיו מי זאת מאיה. אני מביט בה על המסך ואני בהלם ומתמלא בגאווה. היא יכולה בקלות להיות שחקנית קולנוע, היא עוברת מסך מעולה”.


במהלך התכנית חשפו בני הזוג לא מעט פרטים על חייהם האישיים, במיוחד על הבגידות של רוסו.


מאיה, איך סולחים על בגידה כזו?
“זה לא שחור־לבן, זה קרה בתקופה שבה נפרדנו. ג’ובאני עבר לגור איתי ועם רועי, הבן שלנו, היחסים שלנו התערערו והוא עזב הכל וחזר לקרואטיה. בתקופה הזו שהיינו בנתק, הוא הכיר אותה, היה רומן והיא נכנסה להריון. הוא לא רצה בזה, זה לא היה מתוכנן, זה פשוט קרה. ברור לי שכאישה אני אגוז מאוד קשה לפיצוח, אין בי טיפת אגו ואין בי שום יצר נקמה. לא חשבתי לעולם להחזיר לו. ג'ובאני הוא סופרסטאר, זר, חתיך, הורס, וכל אישה ריירה עליו. לכן לפעמים היה לו קשה כגבר לסרב. הוא בא אליי, הרים אותי ואמר לי שהוא אוהב אותי ובוחר בי. בזכות התוכנית היום אני מקבלת שלל הודעות מנשים שנמצאות באותו מצב כמו שלי ורוצות שאני אפתח קבוצת תמיכה".
רוסו: "זהו, כל זה כבר שייך להיסטוריה. זה נגמר, היום אני ילד טוב".


איך רועי מתמודד עם הפרסום של שני הוריו?
רוסו: "הוא חזר השבוע מבית הספר בוכה ואמר לי: 'אבא, אני לא רוצה שתהיה יותר ג'ובאני רוסו. אני רוצה שתהיה אבא שלי'. הוא ילד מדהים עם חינוך מדהים, ואני פה רק בשבילו".  

ג'ובאני רוסו ומאיה פישל. "הוא הרים אותי ואמר לי שאוהב אותי" (בועז אוחנה)
ג'ובאני רוסו ומאיה פישל. "הוא הרים אותי ואמר לי שאוהב אותי" (בועז אוחנה)

באיזו קבוצת כדורגל הכי נהנית?
"קשה לענות על זה, כל קבוצה הביאה משהו אחר. הכי הרבה כמובן אהבתי את מכבי חיפה. כואב לי מה שקורה עכשיו לקבוצה, אתם לא יודעים איזה מועדון טוב זה היה. פעם שחקנים היו משלמים בשביל להיות בקבוצה הזאת, ויש שם הכל. יש את יענק'לה שחר שאני אגיד לו אמן על כל מה שיבקש ממני. בהפועל באר שבע קיבלתי המון אהבה שלא קיבלתי בחיים שלי בשום קבוצה. אומרים שלבית"ר ירושלים יש אוהדים משוגעים, אבל הם המשוגעים הכי טובים שהכרתי, שאוהבים את המועדון שלהם. זה החיים והתשוקה שלהם. עם הפועל חיפה הבאתי אליפות היסטורית עם רובי שפירא. עם מכבי תל אביב שיחקתי עם נמני וברקוביץ', ולאוהדים שלהם יש את השירים הכי יפים על הקבוצה ועל השחקנים".

ג'ובאני, אתה מבלה הרבה על קו ישראל־קרואטיה. איפה אתה אוהב יותר להיות?
“קרואטיה זה בהחלט גן עדן, אבל אני גאה להיות ישראלי. כולם שואלים אותי למה דווקא ישראל, אז קודם כל בגלל מאיה. דבר שני, אתם לא יודעים מה יש לכם פה בארץ הקסומה הזו. מכלום עשיתם משהו, יש לנו מדינה יפה, יש את הריח של השישי־שבת שאין בשום מקום בעולם. ולמרות מה שאומרים על ביבי נתניהו ועל הביטחון של המדינה, אם מישהו היה אומר לי לפני עשר שנים שישראל תהיה אחד המקומות הכי בטוחים בעולם, הייתי חושב שהוא לוקח סמים או שיכור. אבל זה אכן המקום הכי בטוח בעולם, וישראל היום חזקה מתמיד והכל בזכות ביבי. נכון שכראש ממשלה הוא עשה גם המון טעויות, אבל הוא גם עשה המון טוב למדינה שלנו, וחבל שלאנשים יש נטייה לראות רק את השלילי”.

ג'ובאני רוסו ויעקב שחר. "אגיד אמן לכל מה שיאמר לי" (עדי אבישי)
ג'ובאני רוסו ויעקב שחר. "אגיד אמן לכל מה שיאמר לי" (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ