תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

תורג'מן ימונה למאמן אשדוד ויעמוד על הקווים נגד אשקלון

מכבי חיפה - מ.ס אשדוד 0:1
עוזר מאמן נבחרת ישראל ייפגש מחר עם ראשי המועדון ויסכם על הגעתו במקום עטר שפוטר, ואף הובטח לו כי בחלון ההעברות יגיע חיזוק. רוני אוואט מועמד להחליפו בבית"ר ת"א/רמלה
עוזר מאמן נבחרת ישראל, ומאמן בית"ר תל אביב/רמלה עמיר תורג'מן ייפגש מחר (שלישי) עם ראשי מ.ס. אשדוד כדי להגיע להסכם על הגעתו לאמן את הקבוצה במקומו של ראובן עטר, שפוטר מתפקידו בשבוע שעבר.

תורג'מן שהיה עסוק בעבודתו בנבחרת ישראל במשחקים נגד ליכטנשטיין וספרד, כבר קבע את הפגישה למחר ועשוי להפגש במהלך החג גם עם הספונסר הראשי ג'קי בן זקן.


תורג'מן שמהלך קודם לצרפו לא יצא לפועל ערב פתיחת העונה, יגיע לקבוצה מעיר הולדתו עם הצוות המקצועי שלו וידריך את הקבוצה במשחק הביתי נגד הפועל אשקלון. חוזהו של תורג'מן יהיה לעונה הנוכחית וזאת שאחריה. למאמן יובטח כי בחלון ההעברות הקרוב בחודש ינואר הקבוצה תחוזק במספר שחקנים. את האימונים מעביר באופן זמני הקשר הוותיק משה אוחיון.


עמיר תורג'מן
עמיר תורג'מן. יחזור הביתה?


עוזר המאמן לשעבר, רוני אוואט, שהודיע כי הוא עוזב את הקבוצה ונרשם לקורס הפרו של ההתאחדות לכדורגל, עשוי לאמן את בית"ר ת"א/רמלה אם תורג'מן יעזוב, כשגם שמו של זיו אריה המשמש עכשיו כסקאוט של מכבי תל אביב, מועמד לקבל את התפקיד.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ