תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלופת ישראל תחל את דרכה במוקדמות ליגת האלופות כבר ב-10.7

הגרלת ליגת האלופות הגרלת ליגת האלופות | אתר אופ"א
אופ"א עדכנה את הקבוצות בשינויים לקראת 2018/19. הדרך של הישראליות ארוכה וקשה יותר בנוסף, קבוצה שתודח בכל שלב מוקדמות צ'מפיונס תעבור אוטומטית לשלב הבא בליגה האירופית
עונת 2017/18 רק החלה לא מזמן, אך בעולם כבר חושבים קדימה. אופ"א פרסמה הודעה המסדירה את פרטי הליגה האירופית וליגת האלופות לעונה הבאה, וגם קבוצות הכדורגל הישראליות יושפעו משינויים שייערכו. ההחלטות המדוברות התקבלו לפני תקופה ארוכה וכעת עבר עדכון רשמי לקבוצות. 

בתקנות החדשות נקבע כי 16 קבוצות מארבע הליגות הבכירות האירופה יעפילו אוטומטית לשלב הבתים של הצ'מפיונס, אליהן יתווספו עוד 10 מליגות אחרות מה שיוביל לכך שאלופת ישראל תחל את דרכה בסיבוב המוקדמות הראשון - כבר ב-10 ביולי. הדרך של האלופה הבאה לשלב הבתים תהיה ארוכה יותר וקשה יותר. 


עוד חידוש יהיה שקבוצה שתודח באחד משלבי המוקדמות של האלופות, לא חשוב איזה, תעבור אוטומטית לשלב הבא במוקדמות הליגה האירופית. בסיכומו של דבר בסך הכל ארבע קבוצות אלופות יעפילו משלב פלייאוף ליגת האלופות אל הגרלת הבתים בניגוד לחמש בשנים עברו.


ברק בכר
ברק בכר. לא רוצה לחשוב קדימה כ"כ (עדי אבישי)


מעבר לכך הדגישו בהתאחדות לכדורגל את הנוהל הרגיל בשנים האחרונות לפיו אם קבוצה שתזכה בגביע המדינה תסיים בין שלוש הראשונות בטבלת ליגת העל, תעפיל לסיבוב המוקדמות הראשון של הליגה האירופית הקבוצה שתסיים במקום הרביעי, ולא המפסידה בגמר הגביע. הזוכה בתואר תחל את דרכה בסיבוב המוקדמות השני.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ