תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מרסיאל סובל מחבלה בקרסול, בספק לקראת הפועל חיפה

מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד 1:1
בלם מכבי פתח תקווה לא קיים אימון מלא, גם ארבייטמן סובל מרגישות אך צפוי להיות כשיר. בקבוצה אישרו את הפרסום בספורט1 לגבי אלו אך מביעים פסימיות לביצוע העסקה
במכבי פתח תקווה המשיכו היום (רביעי) בהכנות למשחק ביום שבת מול הפועל חיפה, כשגם מנור סולומון, שנמצא בטירונות בבסיס ניצנים, נכח באימון. בקבוצה אישרו את הפרסום בספורט1 לגבי הבדיקה לאפשרות השאלתו של דור אלו מהפועל באר שבע עד תום העונה, אך גורמים במועדון מעריכים כרגע כי הסיכוי שהמהלך ייצא אל הפועל לא מאוד גבוה, גם בגלל שלא נראה שאלו יסכים לחזור אחורה כביכול, לאחר שכבר ביצע התקדמות. בכל אופן, בפתח תקווה ימתינו להתפתחויות בנושא.

המאמן שרון מימר ערך אמש אסיפה לחניכיו ואמר להם: "אני מרוצה מכך שהגעתם ליותר מצבים במשחק מול אשדוד וההתקפה השתפרה. יש לנו חלוצים כמו יובל ושלומי, עם ניסיון והם יודעים מה צריך לעשות. אנחנו צריכים גם לשמור על מה שאנחנו עושים בחלק ההגנתי".


מבחינה מקצועית, לירוי צעירי ועומר דנינו צפויים לחזור לסגל לקראת המשחק החשוב ביום שבת מול הפועל חיפה, כאשר הבשורה הפחות טובה למאמן שרון מימר נוגעת לבלם ז׳והאן מרסיאל. הצרפתי, שהפך לאחד השחקנים היותר יציבים בתקופה האחרונה במלאבס, סובל מחבלה בקרסול זכר למשחק בשבת, ולמרות שערך אימון לאחר המשחק, באימון של אתמול הוא לא קיים אימון מלא, והבוקר לא שותף כלל ולכן כרגע הוא נמצא בספק למשחק. גם שלומי ארבייטמן סובל מרגישות ברגלו ולא סיים את האימון הבוקר, אך צפוי לקיים מחר אימון מלא ולהיות בסגל. מימר ביצע תרגולים שונים באימון וניסה את רישאר סומא בעמדתו הטבעית, כשמנור סולומון שיחק בצד השני ולידור כהן קיבל את הגופייה ושיחק מתחת לחלוץ.


בספק. מרסיאל (אודי ציטיאט) 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ