תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

במכבי חיפה לא מרוצים מסלליך, ורמוט יפתח במקומו?

מכבי חיפה - בני יהודה 2:0
הירוקים נערכים לקראת באר שבע ביום שני (21:00) והצוות המקצועי מאוכזב מיכולתו של הקשר לאחרונה. גם רוקאביציה יאבד את מקומו ב-11 לטובת אופיר מזרחי. אלאך הודיע: מי שיאחר יוזמן לערב גיבוש
הצוות המקצועי של מכבי חיפה מאוכזב לאחרונה מיכולתו של סינטיהו סלליך. הקשר שהגיע ממאריבור הסלובנית לקדנציה שנייה בכרמל פתח את העונה בסערה והפך גם ליקיר האוהדים אבל כאמור לא מספק הסחורה לאחרונה, בעיקר בהפסד 2:0 לבני יהודה בסמי עופר. לקראת המשחק בשני (21:00) נגד הפועל באר שבע בטרנר נוטים צוות המאמנים רוב מאס ואיתי מרדכי להציב את גילי ורמוט ב-11 במקום סלליך.

גם ניקיטה רוקאביציה עשוי למצוא את עצמו על הספסל כשהוא מאבד את מקומו בהרכב לאופיר מזרחי, שנעדר כחודשיים בשל פציעה. ישנה גם התלבטות האם להמשיך במרכז ההתקפה עם מוחמד עוואד הצעיר או להחזיר את המושכות לעומר דמארי.המנהל הטכני מו אלאך והמאמנים הבהירו לשחקנים כי כל מי שיאחר יחויב להזמין את הקבוצה לערב גיבוש. "בעיות משמעת או איחורים לא יעברו בשקט" אמרו במועדון. בשבוע שעבר איחר דמארי להתכנסות של הקבוצה לקראת המשחק מול בני יהודה ואיבד אוטומטית את מקומו בהרכב.אלאך. ממשיך לשוחח עם מועמדים לתפקיד המאמן (אודי ציטיאט)

במקביל אלאך ממשיך בשיחות עם מועמדים לתפקיד המאמן אך בחיפה טוענים כי כרגע אין מועמדים סופיים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ