"ככה בית"ר ירושלים צריכה להיראות בכל משחק"

מ.ס אשדוד - בית"ר ירושלים 3:1
במועדון מרוצים אחרי ה-1:3 על מ.ס. אשדוד ומהיכולת שהציגו השחקנים: "ראינו הפעם הרבה מחוייבות". הקבוצה תוזמן לבית הדין של ההתאחדות בעקבות האבוקות. טביב ייפגש עם שכטר. כחילה: "השתחרר המון לחץ"
הרבה לחץ השתחרר אמש בבית"ר ירושלים, אחרי שהקבוצה השיגה נצחון חוץ נאה של 1:3 נגד מ.ס. אשדוד, באצטדיון בו לא ניצחה מאז שנת 2010. בית"ר טיפסה לפחות זמנית למקום השני ועכשיו ירצו במועדון לראות המשכיות גם בתוצאות, אך בעיקר גם ביכולת והאגרסיביות שהפגינו השחקנים.

מי שעמד במוקד העניינים השבוע, הוא המאמן בני בן זקן, שהרוויח לעצמו, בעקבות הנצחון, לפחות שבוע נוסף בתפקידו. בן זקן ידע שבכל תוצאה פרט לנצחון והוא עשוי היה לשלם בכסאו, אך בסופו של דבר כאמור, הצליחה בית"ר לצאת מפיגור מוקדם לניצחון מוצדק. יחד עם זאת, מעמדו של בן זקן ממשיך להיות לא יציב ובמקרה של איבוד נקודות במשחק הקרוב נגד מכבי פתח תקווה בטדי, תעלה שוב שאלת הישארותו בתפקיד.בית"ר הגיעה למשחק פצועה וחבולה, ללא אנטואן קונטה, יוסי בניון ועופר ורטה הפצועים, ואיבדה עוד במהלך המחצית הראשונה גם את דוד קלטינס, שמתח את שריר הירך האחורי. "ראינו הפעם הרבה מחוייבות של השחקנים וזה בהחלט נראה אחרת הפעם", אמר גורם בקבוצה, "ככה בית"ר צריכה להיראות בכל משחק. זה אחד המגרשים הכי קשה לנצח בו וראינו כבר את אשדוד עושה בעיות לכל קבוצה נגדה היא שיחקה". השוער בוריס קליימן והחלוץ איתי שכטר התעקשו לשחק, למרות שאינם כשירים ועל אף העובדה ששניהם עדיין סוחבים פציעות. קליימן עלה לשחק בסופו של דבר עם זריקה, בתקווה שהפציעה בשריר הירך לא תחמיר בעקבות המשחק.


קליימן. עלה לשחק עם זריקה (דני מרון)


בית"ר צפויה לקבל היום או מחר, הזמנה לבית הדין המשמעתי של ההתאחדות אחרי שבפתיחת המשחק, הדליקו רימון עשן צהוב וארבע אבוקות ביציע שאיכלס את אוהדי הקבוצה. המשטרה הצליחה לאתר דרך מצלמות האבטחה, שני אוהדים שחשודים בהדלקת הרימון והאבוקות, והם נעצרו בתוך היציע במהלך המחצית השנייה. במועדון בטוחים שמדובר בצעד מכוון של קומץ אוהדים לפגוע בבעלים אלי טביב, שגם ספג קללות מכמה עשרות אוהדים, שהמתינו לו בסיום המשחק. "כל מי שעושה את זה, המטרה שלו היא בפירוש לפגוע במועדון, אלה לא אוהדים אמיתיים", אמרו בבית"ר.

במהלך השבוע צפוי הבעלים אלי טביב להיפגש עם החלוץ איתי שכטר במטרה לדון עמו על הארכת חוזהו במועדון. במקביל ממשיכים בבית"ר לבחון אופציה לצירוף בלם זר, כאשר מי שצפוי לעזוב במקרה כזה, הוא הקשר פול אדגר, שעשוי להיות מושאל לקבוצה אחרת.

"האמת שהשתחרר המון לחץ, אני חושב שגם הראינו יכול טובה וחזרנו לימים היפים של בית"ר ירושלים", אמר בסיום הבלם טל כחילה. "אני לא חושב שהיינו בגרף של עלייה וירידה. נפלנו נגד מכבי תל אביב, ועכשיו נתכונן כמו שצריך למכבי פתח תקווה ונבוא למשחק הקרוב עם אותה האגרסיביות ואותו הלחץ. עבדנו השבוע באימונם על הנושא הזה ובני בן זקן עובד איתנו על הכל. עבדנו גם על נושא הלחץ בכל המגרש ועכשיו רק נשאר שנראה את היכולת הזו גם במשחק הבא", הוסיף הבלם.


"אלה לא אוהדים אמיתיים" (דני מרון)

בנוסף נשאל כחילה כיצד הצליחה הקבוצה לתפקד אחרי שבוע סוער ובעיקר אחרי שנקלעה לפיגור די מוקדם, והשיב: "נכון שיש לחץ, אבל זו הגדולה של קבוצה, והראינו את זה. ידענו שנגיע למצבים שלנו ואכן הבקענו אותם". 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ