תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אורי מגבו דורש מהפועל ת"א חוזה לשנתיים וחצי

הפועל חיפה - מכבי פתח תקווה 0:2
האדומים מעוניינים במגן שלא נמצא בתכניות המקצועיות של מימר במכבי פ"ת. מסתמן פתרון בגזרת עגייב, בדש וטקיאר ישוחררו. במועדון מצפים לכ-5,000 אוהדים מול ראשון לציון (שישי, 15:00)
אורי מגבו, מגן מכבי פתח תקווה, דורש מהפועל תל אביב חוזה לשנתים וחצי. מגבו שלא מצוי בתכניות המקצועיות של שרון מימר מוכן להתאחד עם מאמנו לשעבר במלאבס קובי רפואה, המעוניין בו, אך לא מוכן להתגמש בדרישותיו. האדומים ישיבו למגבו בימים הקרובים.

בינתיים נמשכים המאמצים לגשר על הפערים מול אמיר עגייב, שעל מועמדותו להפועל תל אביב פורסם לראשונה בספורט1. הקשר מרוויח בבית"ר ירושלים כ-40 אלף שקל לחודש ואילו האדומים הציעו רק 25 אלף שקל. הפתרון המסתמן: עגייב יזכה בחוזה לעונה וחצי עם אופציית המשך.

במקביל תשחרר הפועל את גיא בדש ואופיר טקיאר בחלון ההעברות של ינואר. החלוץ ג'וזף גנדה יעבור ביום ראשון ניתוח ברצועות ולמעשה סיים את העונה.עגייב. חוזה ארוך טווח? (דני מרון)

האדומים מצפים לכ-5,000 אוהדים שיגיעו היום (שישי, 15:00)  למושבה כדי לתמוך קבוצה במשחק מול הפועל ראשון לציון. בהפועל מקווים לניצחון ולמעידה של הפועל כפר סבא כדי לשוב למקום הראשון.

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ