אוהדי מכבי תל אביב פנו להתאחדות: עכו עוברת על התקנון

מכבי תל אביב - הפועל באר שבע 0:1
למשחק בין השתיים ביום ראשון נמכרים כרטיסים במחיר אחיד של 60 שקלים, ללא הקצאה מוזלת לחיילים, נשים ונוער. ההתאחדות לכדורגל שיגרה מכתב לקבוצות הליגה: מדובר בעבירה שמשמעותה עמידה לדין
בשבועות האחרונים פונים יותר ויותר אוהדי קבוצות ליגת העל להתאחדות לכדורגל בכל הנוגע למחירי הכרטיסים במשחקי הליגה הבכירה. אחרי שנוהג מחיר אחיד על סך 50 שקלים החל עם הזמן להתפוגג, בעקבות תוקף ההסכם בין הקבוצות שפג, ולאור העובדה שלמנהלת הליגה אין אפשרות להתערב במחירי הכרטיסים, היועץ המשפטי של ההתאחדות עו"ד ניר רשף פנה לכל קבוצות הליגה בתזכורת לחוקי התקנון.

למעשה, בשבועות האחרונים החלו קבוצות רבות בליגת העל למכור כרטיסים במחיר אחיד על סך 60 שקלים, שמשמעותו הפרה של התקנון לכדורגל. לפי הכתוב ב"תקנון האליפות", לקבוצות אפשרות שלא למכור כרטיסי נוער, חייל ונשים אך ורק כאשר המחיר אינו עולה על 50 שקלים. בשל כך, התלוננו אוהדים רבים, האחרונים שבהם ביממה האחרונה היו אוהדי מכבי תל אביב שלמשחק החוץ שלהם ביום ראשון בעכו נקבע מחיר של 60 שקלים אחיד.יש לציין כי במכבי תל אביב מספרים שהם ביקשו מהפועל עכו להוריד את המחיר, אולם הם נענו בשלילה. לכן, ההתאחדות לכדורגל שיגרה היום תזכורת לקבוצות הליגה כי מדובר בעבירה תקנונית שמשמעותה עמידה לדין. המשמעות היא שעל קבוצות למכור במחיר אחיד של עד 50 שקלים בלבד (לא כולל עמלות), אחרת יהיה עליהן להקצות גם מחצית מכמות הכרטיסים במחיר מוזל לחיילים, לנשים ולילדים עד גיל 18.כאמור זוהי אינה הפעם הראשונה שקורה הדבר, כאשר גם במשחק האחרון בין הפועל עכו להפועל באר שבע נמכרו לאוהדים מהדרום כרטיסים במחיר של 60 שקלים לפני עמלות, משמע 66 באמצעות משרד הכרטיסים או 71 דרך האינטרנט. גם אוהדי מכבי נתניה החרימו את המשחק מול מכבי פתח תקווה מסיבה דומה.


אוהדי מכבי נתניה. הם כבר החרימו משחק מסיבות דומות (עדי אבישי)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • ליון
  0
  ברצלונה
  0
  Live
 • ליברפול
  0
  באיירן מינכן
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ