תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מימר: הסיכוי לפלייאוף עליון קלוש. נמצא מטרות חדשות

בני יהודה - מכבי פתח תקווה 1:2
מאמן מכבי פתח תקווה במסיבת עיתונאים לקראת הפועל באר שבע: "אנחנו הניסיון ה-47 לנצח אותם בטרנר". על מנור סולומון: "יש לו הרבה על הראש, לא יודע במדויק מה השפיע עליו". טאדה ייעדר, סולומון יירד לספסל
לאחר שאיבדה כמעט סופית את הסיכוי להעפיל לפלייאוף העליון, מכבי פתח תקווה ערכה הבוקר (שישי) את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק מחר מול הפועל ב"ש באיצטדיון טרנר (החל מ-20:15 בספורטHD4) בהשתתפות המאמן שרון מימר והקשר רישאר סומא.

"עד עכשיו הוכחנו שיש פה קבוצה בריאה גם כשהיו לנו רגעים פחות טובים. שמרנו על סדר וארגון וגם רצון ואני מאמין שזה מה שיקרה. אני אדאג לזה שנציב מטרות חדשות ונמשיך עם האנרגיות מהחודשיים האחרונים. אני מאמין שתהיה המשכיות למה שהיה עד עכשיו", התייחס המאמן לעובדה שלקבוצתו לא נותר כמעט סיכוי להעפיל לפלייאוף העליון".


על סיכויי ההעפלה: "הסיכוי הוא קלוש ואנחנו לא מתעסקים בזה יותר מדי. לשמחתי יש לנו משחק בב"ש, שזה לא עוד משחק וזה יגרום לנו להיות דרוכים ומוכנים במשחק אולי הכי קשה שיש בליגה".שרון מימר. "נציב מטרות חדשות" (אודי ציטיאט)


על היריבה: "הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה. הם קבוצה מצויינת עם קהל מדהים. אנחנו נהיה הניסיון ה-47 לנצח את ב״ש בטרנר. קל זה לא יהיה, אבל ניתן את הכל כדי להיות הראשונים".

על מנור סולומון וסוגיית החילוף: "כמאמר הקלישאה: שחקן שיוצא אף פעם לא אוהב להתחלף. על מנור עוברת תקופה של עומס, גם עם הצבא, וקצת נראה לי שיש לו הרבה על הראש. לא מקובל מה שהוא עשה כי אף שחקן לא צריך לצאת ככה, אבל הוא צעיר וילמד. זו טעות שנעשתה והוא ילמד מזה לעתיד. כל שחקן יכול להיות שלא יהיה בהרכב ואין שחקן מעל המועדון. אם אני לוקח את כל העונה הוא מתקדם יפה ואנחנו פה כדי לעזור לו גם בתקופה פחות טובה. לפעמים צריך להוריד ממנו לחץ ונעשה הכל כדי שהוא יחזור לממש את הפוטנציאל שלו. אני לא יודע במדוייק מה השפיע עליו".


מנור סולומון. "נראה לי שיש לו הרבה על הראש" (יוני אריאלי)

לצדו של המאמן ישב רישאר סומא הוסיף: "אנחנו צריכים לשמור את הראש למעלה ולהמשיך בדרך שלנו עד לסיום העונה. נשפר את הדברים הלא טובים כי העונה עוד לא נגמרה. נעשה את המיטב מבחינתנו. זאת הסיבה שאנחנו אוהבים כדורגל, אנחנו מאמינים בעצמנו. יש לנו עדיין סיכוי לעשות זאת".


על העובדה שלא נשאר לקבוצה על מה לשחק
: "אנחנו מקצוענים, ככה נבוא בכל משחק. אם לא, ניקח את הדברים שלנו ונצא לחופש. אז לא נשחק מול שאר הקבוצות. אנחנו שומרים על פוקוס. כדי להתחיל את העונה הבאה טוב, צריך לסיים טוב את העונה הזאת".


על סולומון
: "הוא יכול להגיע לרמות הגבוהות. הוא עוד צעיר ויש לו מה ללמוד, דיברתי איתו על זה ואני אוהב אותו, הוא יודע מה הוא צריך לעשות. הוא כישרון גדול, אבל העיקר זה הראש. ראיתי הרבה שחקנים כשרוניים, מה שחשוב זה מה שיש לך בראש ולילד הזה יש מנטליות טובה. אני מקווה בשבילו לרמות הגבוהות האלה".

העונה הבאה: "אני רוצה להישאר, אבל זה לא עניין שלי. יש נשיא, יש מאמן, בטח נתחיל לדבר. הכי חשוב זה לנצח בכל משחק".


סומא במפגש עבר מול הפועל באר שבע (עדי אבישי)

מי שכבר עתה ברור כי לא ייכלל בסגל מכבי פתח תקווה  למשחק הוא החלוץ הצרפתי גרגורי טאדה הסובל מפציעה. המאמן שרון מימר לא תרגל הבוקר את ההרכב לקראת המשחק מחר, אך מסתמן שיעבור לשיטה של שלושה בלמים: עידן אדהנני ייכנס למרכז ההגנה, בעוד רישאר סומא צפוי לפתוח במקומו של אורי מגבו. בקישור, רומריו פירס יחזור להרכב וצפוי לפתוח במקומו של יניב בריק, כאשר יוסי בניון יוסט לצד ומנור סולומון יסופסל לאחר סאגת החילוף בשבוע שעבר, כשירד לחדר ההלבשה.

גרגורי טאדה הפצוע יוחלף על ידי עדן שרם וטרם התקבלה החלטה באשר ללירוי צעירי שחזר מפציעה וייתכן שלא יתלבש. "תבואו כולכם מוכנים, כי כל אחד יכול לפתוח", אמר מימר לשחקניו באסיפה המסכמת.

הרכב משוער: יוסי גינצבורג, עודד אלקיים, תומאש סיבוק, ז׳והאן מרסיאל,עידן אדהנני, רישאר סומא, רומריו פירס, יובל שבתאי, יוסי בניון, לידור כהן, עדן שרם.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ