בן זקן: ידענו שאנחנו שווים שער. נחגוג ונתכונן לב"ש

בית"ר ירושלים - בני יהודה תל אביב 0:2
מאמן בית"ר ירושלים אחרי ה-0:2 על בני יהודה שהעלה אותם למקום השני: "מוזר שלי בלי אוהדים, זה משחק אחר לגמרי וקשה לשחק בתנאים כאלה". יוסי אבוקסיס: "איבדנו המון, משחק ההתקפה שלנו לא היה קיים". צפו בתקציר
בית"ר ירושלים הבקיעה 29 משחקים ברציפות במסגרת הליגה אחרי ה-0:2 הערב על בני יהודה, נהנתה משער שדה ראשון העונה של קלאודמיר ותשיעי בסך הכל של הברזילאי, יקוב סילבסטר הכפיל בדקה ה-90 וכבש שער בכורה ושישה ימים לפני שתתארח ב"טרנר" אצל הפועל באר שבע, היא נקודה אחת בלבד מהמוליכה והאלופה, מדורגת במקום השני ולנו מחכה משחק עונה אדיר.

המשחק נערך ללא קהל כלל בעקבות העונש שספגו הירושלמים, שהתקשו עד מאוד לאיים על שערו של אמיליוס זובאס עד שמאור קנדיל ספג שני כרטיסים צהובים תוך שתי דקות, בני יהודה נותרה בעשרה שחקנים ובמהרה הצהובים-שחורים של בני בן זקן ניצלו זאת והשתלטו על המשחק.בסיום המשחק אמר המאמן המנצח בני בן זקן: "זה קורה לנו הרבה השנה שאנחנו מרגישים שאנחנו שווים שער, וזה גם מגובה סטטיסטית. ידענו לשמור על תבנית במחצית השנייה גם בתנאים לא פשוטים כי רצינו לנצח, וזה קרה. אנחנו מאוד שמחים".

השפעת היציעים הריקים
: "זה השפיע על שתי הקבוצות. זה מרגיש מוזר, זה משחק אחר לגמרי, ובתנאים כאלה לנצח קבוצה כמו בני יהודה אלו נקודות זכות לעצמנו. שאפו לשחקנים".קלאודמיר כבש ראשון ורץ לחגוג עם בן זקן (דני מרון)

אם הראש במשחק מול הפועל באר שבע
: "נהנה מהניצחון ויש לנו שבוע להתכונן ולהתרכז. אנחנו כל שבוע משתדלים לדבר על המגרש ולספק תוצאות. כל שאר הדיבורים הם לאחרים. עוד לפני שהגעתי המטרה של בית"ר הייתה להיאבק בצמרת הגבוהה ולנסות לנצח בכל משחק".

המאמן המנוצח יוסי אבוקסיס: "בית"ר לא לחצה אותנו ונתנה לנו לשחק, אבל משחק ההתקפה שלנו לא היה קיים. מהמשחקים הרעים שלנו התקפית. איבדנו המון כדורים ואולי זה שלא היה קהל גרם לשחקנים שלנו לאבד בקצב שאפילו באימונים לא קורה לנו. היינו מחויבים ורצינו, אבל לא להביא יכולת למשחק בכלל זה משהו שמאוד מאכזב אותי. לא זוכר כזו כמות של איבודים, אבל זה לא שאשכח לשחקנים שלי את מה שהם נתנו כל העונה ואני מקווה שזה משחק חד פעמי. לא הצלחנו לצאת להתקפות אפילו בגלל זה".

האדום שספג מאור קנדיל
: "אני לא יכול לכעוס עליו כי זה היה אינסטינקט, הוא לא עשה עבירה טפשית. הוא ילמד ובעתיד לא יעשה טעות כזו. זה הרגע ששינה את המשחק והיינו בחיסרון, זה הכריע את המשחק".


טדי הריק השפיע, לפחות עד האדום של קנדיל (דני מרון)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ