"עומר דמארי לא דיבר עם אף גורם בהפועל תל אביב"

מכבי חיפה - הפועל חיפה 3:0
חלוץ מכבי חיפה מכחיש בתוקף את הידיעה שפורסמה כאן באתר והעביר תגובה באמצעות בא כוחו: "לידיעה אין כל בסיס והיא מצוצה מהאצבע"
חלוץ מכבי חיפה, עומר דמארי, מכחיש בתוקף את הידיעה שפורסמה אתמול (ראשון) באתר לפיה שוחח עם גורמים בהפועל תל אביב והבהיר להם שברצונו לחזור לקבוצה בקיץ.

דמארי העביר תגובה באמצעות בה כוחו, עו"ד יהודה שלום: "לידיעה זו אין כל בסיס והיא מצוצה מהאצבע. עומר דמארי לא דיבר עם אף גורם בהפועל תל אביב על כך שהוא מבקש לעבור אליהם בעונה הבאה. כתוצאה מהידיעה דנן, החל מחול שדים במכבי חיפה, ובין היתר, פנה דובר מכבי חיפה לדמארי וביקש הבהרות. מובן כי כל הבהרה מצד דמארי שלא היו דברים מעולם התקבלה בחשדנות במכבי חיפה, שמא הדבר אינו נכון".נציגו של דמארי המשיך: "אוהדי מכבי חיפה קיבלו ידיעה זו באופן קשה, והחלו להטריד את מר דמארי בהודעות, בעמודי הפייסבוק וברשתות החברתיות האחרות, ולפיהן 'יחכו לו הפתעות' באימון הקבוע למחר".

דמארי, 28, רשם העונה 16 הופעות במדי מכבי חיפה בליגת העל וכבש שני שערים. הוא מחזיק בחוזה לעונה הבאה במדי לייפציג הגרמנית, כאשר למכבי חיפה אופציה להאריך עמו את ההתקשרות.עומר דמארי (דני מרון)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • נים
  3
  אנג'ר
  1
  Live
 • בני סכנין
  1
  מכבי חיפה
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ