כץ: "הפועל חיפה לא הגיעה למשחק מוכנה מנטלית"

בני יהודה - הפועל חיפה 0:3
הבעלים העביר ביקורת אחרי ההפסד 3:0 לבני יהודה: "לא הופתעתי. גם השיפוט לא היה בצד שלנו". במועדון טענו שהרחקתו של תמאש לא מוצדקת וחוששים מהמשחק מול נתניה. סיוסטדט: "חסרה לנו מוטיבציה". צפו בתקציר
אכזבה גדולה בהפועל חיפה אחרי התבוסה 3:0 במושבה מול בני יהודה. בניגוד להפסד הצורם 4:0 מול מכבי תל אביב, הפעם לאדומים יש נסיבות מקלות לאחר ששיחקו רק שלושה ימים קודם לכן 120 דקות מול הפועל רעננה בחצי גמר גביע המדינה. לא מעט שחקנים נראו מותשים למרות שניר קלינגר ערך סוג של רוטציה.

יואב כץ הסביר: "לא הופתעתי שהפסדנו. לא הגענו מוכנים למשחק מבחינה פיזית ומנטלית. קשה לשחק אחרי שלושה ימים ועובדה שגם בית"ר ירושלים הפסידה בבאר שבע. גם השיפוט לא היה בצד שלנו. השופט לא הכריע את המשחק, אבל לא שרק לפנדל והוציא לתמאש כרטיס אדום לא מוצדק".


גורמים נוספים במועדון ביקרו את ההרחקה וטענו שהשופט, לירן ליאני, כלל לא היה קרוב לאירוע והיה צריך לשים לב שדווקא שחקן בני יהודה היה זה שתפס את הבלם והוא רק ניסה להשתחרר. הרומני ייעדר ממשחק הליגה הקרוב מול נתניה שהפך בעקבות ההפסד למשמעותי במיוחד.


אכזבה גדולה בהפועל חיפה (אריאל שלום)


"הפער ירד לשבע נקודות והפסד לנתניה ביום ראשון עלול לפתוח את המאבק על המקום הרביעי", הסבירו בחיפה. בניגוד לתמאש, מיטרבסקי ופלקושצ'נקו יחזרו לסגל של קלינגר לאחר שריצו עונש בשל צבירת כרטיסים צהובים. בקבוצה הוחלט נכון לרגע לזה לעצור את השיחות על העונה עד להגעתו של יואב כץ לישראל בעוד עשרה ימים.

הבשורה המשמחת הגיעה מכיוונו של רסמוס סיוסטדט ששב למגרשים לאחר היעדרות ארוכה. הקשר אמר בסיום: "שמח שחזרתי לשחק, אבל לא כך רציתי שזה יהיה. הייתה חסרה לנו מוטיבציה. מה שכואב זה לא ההפסד, אלא הדרך. הליגה עוד לא ברחה ואנחנו ננסה לחזור למסלול הנכון".
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ