תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי פ"ת לא תעמוד בדרכו של כהן, זוארץ וגולן ישקיעו בבית"ר?

מכבי פתח תקווה - הפועל קריית שמונה 0:2
לאור העובדה שלא התקבלה הצעה על סולומון ורצונו של הבעלים לעזוב, ייתכן שהקשר יימכר. עדיין לא נקבעה פגישה להארכת חוזהו של שרון מימר, אך הוא אמור להמשיך. צעירי עשוי להאריך חוזה, אדהנני נשאר עד 2022
שביעות רצון גדולה במכבי פתח תקווה לאחר הניצחון אמש (שבת) 0:2 על עירוני ק"ש. במועדון דיברו בתקופה האחרונה על כך שהמטרה המוצהרת היא המקום השביעי, שגם יוסיף לקופת המועדון סכום של למעלה ממאה אלף שקלים, שיעזור לאיזון התקציב לאור ההוצאות הגדולות.

ולא רק הסכום הזה עשוי לעזור לפ"ת: לידור כהן, כובש השער הראשון אמש, העלה את מניין שעריו לתשעה שערי ליגה בדרך להפוך למלפפון החם של הקיץ. לאור העובדה כי כרגע למרות יכולתו, לא מונחת על השולחן הצעה רשמית על מנור סולומון (שלפי גורמים במועדון בכל מקרה לא רוצה להישאר בעונה הבאה), כהן הפך ליעד המכירה העיקרי. סעיף השחרור של לידור כהן עומד על 700 אלף יורו, ובפ"ת ישמחו להעשיר את קופת המועדון, שלא רווה נחת השנה לאחר הקפאתו של סוטיריס ניניס שלא משחק אך מקבל שכר. "יש לי חוזה במכבי פ"ת לעוד שנתיים. מה שיהיה בקיץ, אלוהים גדול", אמר אמש כהן. 

אחת הסיבות לאפשרות המכירה היא רצונו של שינו זוארץ לעזוב, כאשר בקבוצה מציינים כי בשיחות סגורות, יידע זוארץ את אבי לוזון שלא ימשיך במועדון. אחת ההצעות שמונחות בפני זוארץ ושותפו אייל גולן היא להשקיע לצד אלי טביב בבית"ר ירושלים. מקורבים לזוארץ סיפרו כי הבעלים מחפש אתגר וקבוצה עם קהל אשר תתמודד עם תארים ואיבד את החשק במכבי פתח תקווה. ראוי להדגיש שזוארץ עצמו, שאף הוצע על ידי אנשי כדורגל לתפקיד יו"ר ההתאחדות, הכחיש את הידיעה. זוארץ. איבד את החשק? (אודי ציטיאט)


ובחזרה ללידור כהן. "ידענו שתבוא קבוצה שתתחרה איתנו על המקום השביעי" הוסיף הקשר. "אנחנו שמחים שלקחנו את הנקודות הללו והפנים כבר למשחק הבא. אנחנו לא מתעסקים עם שיפוט, היום זה לטובתנו ומחר זה לרעתנו. אנחנו שמחים שהבקענו את הפנדל הזה ולקחנו את הנקודות. הגענו למשחק אחרי שני הפסדים וכל השחקנים ידעו שאסור להפסיד את המשחק השלישי ברצף ושצריך לקחת את הנקודות כדי לסיים את העונה הזאת בצורה טובה. אני שמח שעשינו את זה".

מי שיישאר גם בעונות הבאות הוא עידן אדהנני שהיום חתם על הארכת חוזה עד קיץ 2022, כך שלמעשה מכבי פ"ת האריכה את ההתקשרות עמו לפחות בשנתיים נוספות.

אדהנני במעמד הארכת החוזה. לפחות עד קיץ 2022 (אתר רשמי)

ומה בנוגע לשרון מימר? לאחר הניצחון אמש מעמדו התחזק עוד יותר, אך למרות זאת, הוא עדיין לא זומן לפגישה על הארכת חוזהו. בשיחות סגורות הבהיר היו"ר אבי לוזון כי הוא לא ממהר למנות מאמן, אך סיכוייו של מימר להמשיך, גבוהים.

מי שזכו אמש למחמאות היו לירוי צעירי ומוחמד סרסור. הראשון, שיחק לראשונה בהרכב מזה מספר חודשים והוכיח כמה הוא חשוב למערך. במועדון הבהירו שהיו מרוצים מיכולתו ושאם היכולת וההתאוששות מהפציעה יימשכו בקצב הזה, הוא יזומן בשבועות הקרובים לפגישה על הארכת חוזהו. סרסור לעומת זאת, זכה לאחר תקופה בה היה אמור לקבל את הצ'אנס להופעת בכורה בליגה ובישל באומנות לגרגורי טאדה את השער השני. בפ"ת הבהירו שהקשר מסומן כאחד משחקני העתיד של המועדון וככזה שבבוא היום יהיה פוטנציאל מכירה לא מבוטל.

תומאש סיבוק הוחלף אמש במחצית בגלל פגיעה בברך. בקבוצה סיפרו שהוא סובל כבר תקופה ארוכה מכאבים, לא מעט בגלל מצב הדשא במגרש האימונים ובמחצית הוא הודיע לצוות המקצועי שהוא לא מסוגל להמשיך. נכון לרגע זה, בפ"ת מאמינים שיתאושש במהרה.


מימר. סיכוי טוב שיישאר (עדי אבישי)

כפי שכבר פרסמנו, לא מן הנמנע שיובל שבתאי, שלא היה בסגל אמש יעזוב בסוף העונה. המכשול: חוזהו של הקשר לשלוש שנים שנחתם בקיץ. פ"ת לא תעמוד בדרכו של הקשר אם ימצא קבוצה אחרת, כשגם במועדון מודים שהפרידה בלתי נמנעת: "אם נרצה להביא קשר בכיר בעונה הבאה, נצטרך לקזז מעט מחוליית הקישור", אמרו בקבוצה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ