תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מימר: אם אבי היה מדבר כמו עמוס הייתי נעלב ופועל אחרת

הפועל עכו - מכבי פתח תקווה 1:2
מכבי פתח תקוה ערכה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מול מ.ס אשדוד ביום ראשון (19:50, ספורט4) והמאמן דיבר על יחסיו עם משפחת לוזון אחרי הקריאות נגדו במשחק הקודם: "יכולים לפגוע בי רק אנשים שחשובים לי"
לאחר הסערה בשבוע שעבר סביב דבריהם של עמוס ואיציק לוזון כנגד המאמן שרון מימר, מכבי פ״ת ערכה הבוקר את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק ביום ראשון (19:50, ספורט4) מול מ.ס אשדוד בהשתתפות המאמן והחלוץ תאי בריבו. כמובן שמיד נדרש מימר להגיב על הדברים של ראשי המועדון ומה יעשה אם האירוע יחזור על עצמו.

"כשיגיע רגע כזה, ואני מקווה שלא יגיע, נדע איך להתמודד. זה לא מזיז לי ולא מזיז אותי מהדרך. זה לא דברים שהייתי קשור אליהם וזה בא משום מקום. לא הייתה לנו אינטרקציה לפני ואני לא אחראי למה שאחרים מדברים. אני תמיד אמרתי שהיחסים ביני לבין אבי טובים והייתה לנו שיחה טובה", הבהיר, "מבחינתי אני יודע שאבי לא קשור ויש בינינו הערכה ומערכת יחסים טובה. אם זה היה קורה עם אבי, שם הייתי נפגע ופועל אחרת. כרגע מערכת היחסים בינינו טובה וכל השאר לא מעניין. לצערי בכדורגל שלנו יש מלא אמוציות וזה לא מקרה אחרון של רמת דיבור או התנהלות וזה קורה מהתקשורת, הקהל או מקומות אחרים. צריך להישאר מרוכזים בעבודה שלנו. אם נפגעתי? יכולים לפגוע בי אנשים שחשובים לי או אנשים שאני קרוב אליהםומשפיעים עליי. מי שלא בהגדרה הזאת לא ימשוך אותי למקומות כאלה או לרמה נמוכה״.

המטרה לסיים במקום השביעי: ״יש לנו שני משחקים וסימנתי כמטרה את המקום השביעי ברגע שהסתיימה הליגה הסדירה. כרגע פישלנו מול הפועל עכו ולא נראינו טוב אבל נקווה שנביא מספיק נקודות כדי לחזור למקום שאנחנו צריכים להיות בו״.


שרון מימר. "רק מי שחשוב לי פוגע בי" (עדי אבישי)
שרון מימר. "רק מי שחשוב לי פוגע בי" (עדי אבישי)החלוץ תאי בריבו הוסיף על המצב בין המאמן לראשי הקבוצה: "כמובן שזה לא נעים, המאמן הוא חלק מאתנו, אנחנו קבוצה אחת", התייחס בריבו לסיטואציה. "מעדיפים להתעסק בכדורגל ולא בזה. משתדלים פחות לשמוע את הקהל, לטוב וללא טוב, מעדיפים להתרכז במגרש. ברור שיש לנו חלק בזה בעצמנו, אנחנו אלה שמשחקים על המגרש. בכדורגל תמיד מאשימים את המאמן, אין מה לעשות. למרות שאני חושב שזה לא רק הוא".

העונה שלו באופן אישי: "רעשי הרקע לא מפריעים, אם משהו מפריע לך אתה לא במקצוע הנכון. דווקא העונה הזאת הייתה הכי פחות טובה שלי. התחלתי את העונה בנוער, כבשתי תשעה שערים, בדרך כלל אני כובש יותר. היה לי קשה להיות חריג גיל, אבל אני שמח שהצלחתי להשתלב בבוגרים. הייתה עונה קשה, אני מקווה שהעונה הבאה תהיה טובה יותר".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ