בוזגלו: אם ירצו אותי אשאר, אבל אתם יודעים איך זה בכדורגל

play מאור בוזגלו
מאור בוזגלו | מאור אלקסלסי
הפועל באר שבע - מכבי חיפה 0:2 04:09

קשרה הפצוע של מכבי חיפה, העלה פוסט והפציץ לכל הכיוונים: "לא מחפש רחמים, רק קצת פרופורציות. בוזגלו מת? קל להגיד אבל קשה להכיל. עדיין בוער לי בעצמות לעזור לירוקים. השנה היא שנת מבחן עבורי"

מאור בוזגלו העלה הערב (רביעי) פוסט בפייסבוק ובו הוא התייחס לשנה הקשה שעברה עליו, לקללות נגדו, לתחושות שלו אחרי הפציעה ובמהלך השיקום, לרצון שלו להמשיך במכבי חיפה אבל גם לאפשרות שזה לא יקרה. 

"כדורגל זה מקצוע אכזרי. לא, אני לא מחפש רחמים אלא קצת הבנה ופרופורציות. חשבתי לכתוב איזשהוא סיכום עונה, אבל היא אפילו לא החלה עבורי", פתח בוזגלו את הפוסט, "המון תקוות, חלומות ובעיקר רצון לקחת את הקבוצה בה גדלתי ולעזור לה לחזור למקום שאליו היא שייכת, אבל המציאות לצערי עצרה הכל. גם אותי וגם את הקבוצה שלי. רגע אחד אתה בטופ וברגע השני שרוע על מיטת בית חולים ושוב חוזר השיקום.

"תעצרו רגע ותחשבו על הלופ המסחרר הזה כשתוך כדי תנועה הביקורות לא מפסיקות, אנשים שאין להם בעיה לרמוס כל מה שבדרך בלי לחשוב לרגע שיש לי גם משפחה, אישה וילדים", המשיך הקשר הפצוע, "בוזגלו מת? קל להגיד, אבל קשה להכיל. כדי לשרוד בעולם המטורף הזה של הכדורגל צריך עור של פיל ולנטרל את הרגש. בד בבד, אני רואה את התמיכה האינסופית שאני מקבל מהאוהדים ברחוב, ברשתות החברתיות שם אני "עוף מוזר" אבל כזה שיודע לבטא את עצמו בצורה הכי אבסולוטית שיש .

"כמה רציתי לחזור בשיא הכוח ולעזור לקבוצת נעוריי, זה בער ועדיין בוער לי בעצמות, אבל כפי שכולכם יודעים ומבינים, לא הכל תלוי בי", הודה בוזגלו, "אני מקצוען ברמה הכי גבוהה שיש ומה שעומד לנגד עיניי זה השיקום והחזרה למגרשים שאין לי צל של ספק שאחזור טוב יותר ואני משאיר את כל השאר לעשות את העבודה בשבילי.

"כמה שלא אנסה, אני עדיין אהיה נתון לחסדי התקשורת שתוציא את השחקן ככפוי טובה או ככזה שלא מעריך, אז תנו לי לחדש לכם! אני אסיר תודה למכבי חיפה ולנשיא יענקל’ה שחר ועכשיו אנחנו בצומת", המשיך הקשר, "אם המועדון ירצה אותי והכל ילך חלק – אני כאן, אבל אתם יודעים מה זה כדורגל. אני מבין שכולם מדברים ומחפשים כותרות ואקשן ובייחוד עכשיו, כשעונת המלפפונים החלה וכולם רצים לחפש עוד שורה".

בוזגלו על הדשא בטרנר. "זה רק יוציא אותי חזק, בוגר וחד יותר" (דני מרון)

ובוזגלו סיכם: "אני לא נשבר ולא מתלונן, אני מחויב והשנה הזו היא מבחן ענק עבורי. לא תכננתי להיפצע, אבל זה רק יוציא אותי חזק יותר , בוגר יותר, חד יותר לכל השאר".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי