תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל תל אביב בודקת אפשרות לצרף את אחמד עאבד

אחמד עאבד אחמד עאבד | דני מרון
קובי רפואה ביקש מראשי המועדון את שחקן גירסונספור. השבוע יהיו התפתחויות בנוגע לצירופם של ראדי, דמארי וז'אורז'יניו. וגם: סאגת גלבאן
הפועל תל אביב תפתח מחר (ראשונה) את ההכנות לקראת עונת החזרה לליגת העל ובקבוצה פועלים למציאות הסדר מול פדרו גלבאן שיגיע מחר לאימון הפתיחה למרות שכזכור הוא אינו בתכניות של המאמן קובי רפואה.

גלבאן למעשה תקוע מאחר ואין לו אשרת שהייה בישראל לאחר שתקופה פג וכרגע הוא אינו יכול לעבור למועדון אחר. להפועל תל אביב כי השחקן לא יוכל לשוב לארץ אם ייצא לאירופה. גורם בכיר במועדון האדום לספורט1: "המצב ידוע ואנחנו פועלים להוציא לו ויזה על מנת להשאילו לקבוצה אחרת בחוזה שחלקו יושלם על ידינו".

במועדון הבהירו שהשבוע יהיו התפתחויות בנוגע לצירופם של מהראן ראדי וז'אורז'יניו כשהמטרה היא לסכם עם שניהם כאשר נושא עומר דמארי צפוי לתפוס תאוצה. "בעוד שבועיים יהיו בסגל שניים או שלושה שחקנים", אמר אותו גורם.


רפואה ביקש מראשי הפועל תל אביב לבדוק את נושא רכישות של אחמד עאבד ששייך לגירסונספור הטורקית. כזכור, עוד בימיו במכבי פתח תקווה רפואה רצה את השחקן אך לבסוף המהלך לא יצא לפועל.היכן הוא יהיה בעונה הבאה? גלבאן (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ