תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חיימוב מגיב לראשונה: "עברתי חוויה קשה. זה מפתיע ופוגע"

פוגון שצ'צ'ין - הפועל באר שבע 1:1
שוער הפועל באר שבע לא הסתיר את אכזבתו מהמועדון ושפך אור: "אקח עכשיו רגע לחשוב, לעכל ולהתאפס. זה מורכב, אבל אני לא פוסל כלום"
הפועל באר שבע נחתה הערב (שלישי) בישראל לאחר שסיימה את מחנה האימונים שנערך בפולין לקראת מוקדמות ליגת האלופות והעונה שבפתח.

מאז הנחיתה, גורמים בהפועל חיפה מפעילים לחצים כבדים על גיא חיימוב במטרה לשכנעו להצטרף למחזיקת גביע, זאת בניגוד לדעתו של הבעלים יואב כץ שרוצה לראות את בוריס קליימן בין הקורות בעוד המאמן ניר קלינגר מתעקש לצרף את שוער האלופה.

מוקדם יותר היום, כזכור, ארנסטס שטקוס עבר בדיקות רפואיות בהפועל באר שבע והוא צפוי להצטרף לאלופה באופן רשמי בקרוב והסגה המרכזית כעת היא כאמור מי יחליפו בין הקורות של הפועל חיפה. 


מאוחר יותר פרסם גיא חיימוב הודעה ברשתות החברתיות והגיב על הסאגה לראשונה: "אתם צודקים. זה מורכב, מפתיע ופוגע. נחתנו לאחר מחנה אימון מקצועי שהסתיים עבורי בחוויה קשה מאוד. אקח עכשיו רגע לחשוב ולהתאפס, לעכל ולהתקדם לדבר הטוב ביותר עבורי ועבור משפחתי. אני פוסל כלום, מעריך את אלה שחושבים עבורי ודואגים לי. השם גדול והוא מארגן לי את הטוב ביותר. רק הוא יודע למה אני ראוי, גם אם היום אני חווה צער רב שלא בצדק. תודה לכולם".


 

משפחה חברים אוהדים .. אתם צודקים... זה מורכב, זה מפתיע וזה פוגע . נחתנו לאחר מחנה אימון מקצועי שהסתיים עבורי בחוויה קשה מאוד . ובכל זאת, חזרתי למשפחה למקום הבטוח . אקח רגע לחשוב, להתאפס, לעקל ולהתקדם לטוב ביותר עבורי ועבור משפחתי . אני לא פוסל כלום, מעריך ומוקיר את כל אלו שחושבים עבורי ודואגים לי . השם גדול ומארגן לי את הטוב ביותר. רק הוא יודע למה אני ראוי גם אם היום אני חווה צער רב שלא בצדק. תודה לכולם.

A post shared by Guy Haimov 55 official (@guyhaimov55) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ