תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שוערים חסרי מנוח: כך מצא את עצמו אריאל הרוש בהפועל ב"ש

דינמו זאגרב - הפועל באר שבע 5:0
האלופה צפויה להכריז היום על צירופו של שוער הנבחרת, גיא חיימוב יזכה למקום בהרכב במכבי חיפה ויאניס אנסטיס ייפרד אחרי חמישייה משפילה בקרואטיה. חיים זלקאי עם השתלשלות האירועים שהובילו למהפכה
בהפועל באר שבע מעריכים כי ההודעה על החתמתו של השוער אריאל הרוש על חוזה לשנתיים תצא ביממה הקרובה, לאחר שתנאיו הכספיים של שוער הנבחרת סוכמו אתמול (ראשון). במקביל אמורה מכבי חיפה להודיע רשמית על הצטרפותו של גיא חיימוב, ששוחרר מבירת הנגב בסיומה של התכתשות מתוקשרת.

מקצועית, אין חולק על הצלחתו של חיימוב בין הקורות, במיוחד בשנתיים האחרונות. בעיצומה של עונת 2016/17 הוזנק חיימוב להרכב האלופה על חשבונו של דודו גורש, ומאז ועד לסיומה של העונה שחלפה מתח את איבריו בתור השוער הראשון. בליגה, וגם במוקדמות ליגת האלופות ואחר כך בליגה האירופית נזקפו לזכותו הופעות מרשימות בלא מעט משחקים. חלוצים שעקפו את מרכז ההגנה הבאר שבעי נתקלו במחסום כמעט בלתי עביר בדמותו של חיימוב. קריאת מהלכים ומיקום מצוין אפשרו לחיימוב לבצר את השער האדום, לרוע מזלו, לא עלה בידיו לבצר את מעמדו בעיני מעסיקיו.

כזכור, כשדבר המגעים המתקדמים בין ב״ש ובין שוער הפועל חיפה ארנסטס שטקוס נחשף בכלי התקשורת, שהתה ב"ש שהתה במחנה אימונים בפולין. פגוע מהמהלך שנעשה מאחורי גבו, איבד חיימוב את קור רוחו וזרק כמה מילים בכיוונו של ברק בכר, המאמן שהביא אותו מקריית שמונה. מנקודה זו למעשה הופעל שעון החול.


בטרנר לא ראו בעין יפה פרסומים שונים על קבוצות שעוקבות אחר תנועותיו של חיימוב בעודו מזנק בשירות הוד מלכותה, והיו שפירשו זאת כניסיון מצדו לשדרג את חוזהו. אחר כך, סמוך לסיום העונה, הופיעו דיווחים ברשתות החברתיות על העברת רהיטים מבית חיימוב וצפונה משם (מה שהתברר, לטענת המשפחה, כשינוע ריהוט לצרכים הומניטריים), והצטברו עדויות לאווירה לא נוחה בחדר ההלבשה. "בנסיבות שנוצרו, הפרדת הכוחות היא טובה לכל הצדדים״, אמרו אתמול בקבוצה מבירת הנגב, "הייתה לגיא תקופה יפה איתנו, וחשוב שהפרידה הפורמלית תהיה מכובדת".


בעידן המקצועני אל תחפשו נימוסים והליכות. ב"ש סימנה את שלב הבתים של ליגת האלופות כמטרה עליונה והחליטה כבר לפני מספר חודשים לצרף שוער זר, עם עדיפות לכזה שמתנשא לגובה רב ובעל נוכחות ברחבה. חיימוב, מה לעשות, נעצר בגובה 1.80 מטר. השוער היווני יאניס אנסטיס, 1.95 בלי נעליים, הובא לנגב לאחר שעסקת שטקוס עלתה על שרטון - וקרס מיד. חלוצי דינמו זאגרב חגגו על חשבונו ופרמו את רשתו תוך ניצול מקסימלי של שגיאותיו. התבוסה, 5:0 מרגלי אלופת קרואטיה הקדיחה את התבשיל הדרומי. אנסטיס קיבל שפיץ, חיימוב כבר יצא מהתמונה, ולתוך אפודת השוער הראשון עומד להשתחל אריאל הרוש, שוער מוכשר לכל הדעות, שמגיע לטרנר בעיתוי מוצלח מבחינתו.

בזמן שהרוש עבר אתמול בדיקות רפואיות בדרך לטרנר הושגה פריצת דרך במו״מ בין חיימוב ובין מכבי חיפה. שני השוערים מיוצגים על ידי האחים רונן וגלעד קצב, מה שהקל על התקדמות המהלכים בשתי הגזרות. אם לא יחולו שינויים של הרגע האחרון, יתייצב היום הרוש במקום עבודתו החדש ויצטרף להכנות לקראת המשחק ביום חמישי מול אפואל ניקוסיה במסגרת מוקדמות הליגה האירופית.

הצלע השלישית בסיפור, אנסטיס, כבר ערוך ומוכן לקראת חזרתו הביתה. ראשי האלופה הודיעו לסוכנו של אנסטיס כי הוא רשאי למצוא לו קבוצה חדשה. הפיצוי שישולם לשוער האומלל מוערך ב-150 אלף יורו. סכום זה מתווסף ליותר מ-300 אלף יורו ששולמו לאחרונה לאיסאק קואנקה על התרת חוזהו.


כבר קיבל הודעה לחפש קבוצה חדשה. אנסטיס (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ