תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

העברות: הפועל חיפה לא תשחרר את שוקרני, רבאח יעזוב את חדרה

מכבי פתח תקווה - בית"ר ירושלים 1:4
הקשר שלא נכלל בסגל של קלינגר צפוי לקבל הזדמנות הנוספת, המגן יסיים את דרכו אצל העולה החדשה במהלך השבוע הבא. וגם: בית"ר ירושלים מעוניינת בבן שהר, ברשצקי קיבל אישור לחפש קבוצה חדשה, נתניה עשויה לצרפו
שמועות
* הפועל תל אביב הודיעה למוטי ברשצקי שהוא לא נמצא בתוכניות והוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה. נתניה צפויה לצרפו. לידיעה המלאה(אשר גולדברג)

* בית"ר ירושלים רוצה לצרף את בן שהר. החלוץ, שמעמדו בבירת הנגב נחלש בתקופה האחרונה, עשוי להצטרף לסוללת הכוכבים בבירה. לידיעה המלאה  (רענן ברנובסקי)


* הפועל חיפה לא מתכוונת לשחרר את הקשר רועי שוקרני. במקביל, נמשכים המאמצים להאריך את חוזהו של ארנסטס שטקוס. לידיעה המלאה (מיכאל וייסרמן)


* עוד בבית"ר ירושלים, הקבוצה ממשיכה ממשיכה במאמצים לצרף מגן שמאלי זר. אם הצוות המקצועי לא ימצא אחד כזה, אופיר דוידזאדה צפוי להגיע לבירה. לידיעה המלאה (רענן ברנובסקי)


* בבלגיה מעריכים: אם ליאור רפאלוב לא יגיע לאנטוורפן, האפשרות היחידה שנורתה לו היא חזרה לישראל. לידיעה המלאה (יעקב זיו)

* וויסאם רבאח עשוי לעזוב את הפועל חדרה במהלך השבוע הבא. במועדון פנו לאנשי עסקים: "תעזרו לנו להביא את דובב גבאי". לידיעה המלאה (מיכאל וייסרמן)

* 24 שעות לסגירת החלון בצ'מפיונשיפ, במכבי תל אביב נערכים לאפשרות שראיקוביץ' וקיארטנסון יעזבו. במקביל, אוהד לויטה ממכבי חיפה הוצע לקבוצה. לידיעה המלאה (אשר גולדברג)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ