ראיקוביץ' יעזוב רק אם יובטח לו להיות שוער ראשון

בית"ר ירושלים - מכבי תל אביב 2:0
הסרבי של מכבי תל אביב הצהיר אחרי הניצחון על בית"ר ירושלים שהוא נשאר לפחות עד תום העונה, אבל לספורט1 נודע שהוא דחה הצעות הקיץ מכיוון ששכרו בישראל גבוה ומובטחות לו דקות משחק
מכבי תל אביב קיבלה בתום המשחק נגד בית"ר ירושלים שלושה ימים של חופשה, בעיקר בשל ההשתתפות של עשרה משחקני הקבוצה בנבחרות ישראל הבוגרת והצעירה - כולל השוער פרדראג ראיקוביץ' שהצטרף לנבחרת סרביה.

כזכור, בסיום המשחק באצטדיון טדי התראיין ראיקוביץ' והבהיר שהוא "מחויב למכבי תל אביב ב–200 אחוז ואמשיך לפחות עד סיום העונה" ולספורט1 נודע כי לשוער הסרבי היו עד סגירת חלון האירופי בסוף אוגוסט הצעות, אלא שהוא בחר לסרב מכיוון שבקריית שלום הוא זוכה לשכר טוב יותר וכמובן שגם להבטחה שהוא השוער הראשון.


גורם בסביבת המועדון סיפר: "פרדראג ראיקוביץ' הבהיר לסוכניו וגם במכבי תל אביב יודעים שאם הוא יעבור למועדון אירופי, הוא מבקש להיות שוער ראשון שישחק ולא להפוך לשוער שני או שלישי. הוא מבין את המצב דרך נבחרת סרביה, בשורותיה גם אחרי הפרידה מוולדימיר סטויקוביץ' הוא לא זכה להיות השוער הראשון".


נשאר שוער שני בסרביה גם בעידן שאחרי סטויקוביץ' (עדי אבישי)


במקביל, השוער הצעיר חביב אוחיון מתוכנן לקבל דקות משחק בין הקורות במהלך העונה במטרה להכשירו להיות שוער מוביל בעתיד. במועדון עוקבים בנוסף אחרי שוער מועדון ספורט אשדוד יואב ג'ראפי, המועמד להגיע לקבוצה בקיץ לאחר וטו של ראשי אשדוד להעבירו בחלון ההעברות האחרון.

עוד בקריית שלום, מכבי תל אביב פועלת לסיים את המו"מ על הארכת חוזהו של המגן הימני אלי דסה שהחל מחודש ינואר הקרוב יוכל לחתום היכן שיחפןץ ללא תמורה לאור סיום חוזהו. 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • הפועל באר שבע
  3
  בית''ר ירושלים
  1
  Live
 • נירנברג
  0
  בורוסיה דורטמונד
  0
  Live
 • רומא
  2
  בולוניה
  1
  Live
 • הואסקה
  0
  אתלטיק בילבאו
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ