תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קנדיל ימשיך במקום דסה, התלבטות בין ריקן לגלזר

הפועל חיפה - מכבי תל אביב 3:1
המגן הימני שפצוע עדיין לא חזר להתאמן והרכש מבני יהודה צפוי לקבל את המקום ב-11 במקומו. אמאדור, טיבי ואופואדו חזרו להתאמן, כשהאחרון נאבק עם עטר, מיכה, אצילי ושכטר על מקום בשלישיה הקדמית
מכבי תל אביב תארח מחר (שבת, 20:15, שידור ישיר בספורט4) באצטדיון בנתניה את בני סכנין במטרה להמשיך ביכולת הטובה שלהם ולשמור על המקום הראשון בטבלה. מלבד כריסטיאן באטוקיו שעובר תהליך שיקום וחזרה מהפציעה אותה ספג בעונה שעברה, הפצוע התורן הוא המגן הימני אלי דסה שאינו מתאמן בימים האחרונים בשל כאבים בשריר הירך האחורי ולא היה בסגל נגד הפועל חיפה במחזור האחרון. דסה מטופל על ידי הצוות הרפואי ובמקומו אמור להמשיך בהרכב הרכש מבני יהודה מאור קנדיל, שערך את הבכורה שלו במכבי תל אביב בליגת העל בשבוע שעבר.

לעומת דסה, השחקנים הפצועים ז'איר אמאדור, צ'יקו אופואדו ואיתן טיבי חזרו להתאמן וההחלטה מי מהם ימתין על הספסל או ישוב להרכב תתקבל ביום המשחק מחר על ידי הצוות המקצועי. מסתמן כי המאבק על עמדת הבלם בין אמאדור לשחר פיבן יוכרע רק בהתכנסות מחר לקראת המשחק. השחקנים מודעים לעובדה כי היכולת באימונים היא זו שקובעת אצל המאמן ולדימיר איביץ' ומי שהיה על הספסל או ביציע יכול לקפוץ להרכב הפותח. כמו כן, המאמן הסרבי מתלבט בין אבי ריקן לדן גלזר, כשבקו הקדמי אלירן עטר ממתין לחולצת ההרכב במאבק המתנהל באימונים בו ייבחרו שלושה מבין עומר אצילי, צ'יקו אופואדו, דור מיכה, איתי שכטר ואלירן עטר.

בקבוצה קיימת דריכות גבוהה לקראת המשחק ושחקנים טוענים שמיקומה בטבלה של בני סכנין מטעה ושמדובר בקבוצה טובה עם שחקנים מהירים בקישור ובהתקפה שצריך לשים לב להתקפות המעבר שלהם. בנוסף, השחקנים יודעים כי המאמן הלאומי אנדי הרצוג עוקב אחריהם וגם הפעם אמורים לפחות שמונה שחקנים לקבל זימון למשחקים נגד גואטמלה וסקוטלנד בעוד כשבועיים.


הרכב משוער:
פרדראג ראיקוביץ', מאור קנדיל, ז'איר אמאדור (שחר פיבן), שרן ייני, אנריק סבוריט, דור פרץ, אייל גולסה, אבי ריקן (דן גלזר), דור מיכה, עומר אצילי, איתי שכטר (אלירן עטר). 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ