תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"שהר היה חייב לשחק מול סקולטנד, לא מחזיקים ממנו"

סקוטלנד - ישראל 2:3
בלם העבר האגדי של הפועל באר שבע אפרים דוידי התייחס לאי שיתופו של מלך שערי האלופה העונה בהפסד לסקוטלנד: "חלוץ מהיר כמוהו היה עוזר כשהסקוטים התעייפו". אורן ביטון חזר בניצחון 2:3 על ירוחם במשחק אימון
ביום שבו זומנו שישה משחקני הפועל באר שבע לסגל הנבחרת לקראת המשחק עם סקוטלנד, שררה התרוממות רוח בגזרת טרנר. יום אחרי כשלון המשימה, השתנה כיוון הרוח. הנתונים היבשים מספרים כי שניים משחקני האלופה פתחו בהרכב מול הסקוטים, ורק אחד - השוער אריאל הרוש - סיים 90 דקות. דיע סבא שותף בעשרים הדקות האחרונות, ושלושת האחרים - שיר צדק, בן ביטון ובן שהר נשארו מחוץ לעניינים.

במחצית השניה שהר התחמם דקות ארוכות, ולבסוף חזר לספסל וצפה בתומר חמד מפספס הזדמנות אדירה להשוות ל-3-3. שהר לא חזר עם חבריו לישראל, והמשיך מגלזגו לטיול פרטי בלונדון. בבירת הנגב יש כבר מי שתובע את עלבונו של מלך השערים. הבלם הבינלאומי לשעבר, אפרים דוידי, עולה לעזרת ההתקפה: ״בן שהר נמצא בכושר הבקעה מצוין והיה צריך לקבל דקות משחק בסקוטלנד. יכול להיות שהמאמן לא מספיק מחזיק׳ ממנו. הנה, אפילו במשחק הידידות עם גוואטמלה הרצוג השתמש בו כחילוף שישי. חלוץ מהיר כמוהו היה יכול לעזור בדקות שהסקוטים התעייפו״.

על ספיגת השלישייה, אמר דוידי: ״ספגנו יותר מדי בקלות, החלוץ שלהם, פורסט, התעלל בבלמים שלנו. כולם נרדמו בשמירה, הרי ראיתם אותו חוגג באלבניה, למה לא שמרתם עליו. מישהו היה חייב לקחת אותו אישית״.


בלי תשעת שגריריה בשלוש נבחרות שונות, אבל מחוזקת באורן ביטון שחזר למגרשים לאחר היעדרות ממושכת בגלל פציעה, גברה היום הקבוצה של ברק בכר על עירוני ירוחם בתוצאה 2-3. נייג'ל האסלביינק, חנן ממן ועדן בן בסט כבשו לאדומים במשחק האימון החגיגי שהתקיים באצטדיון בירוחם בנוכחות ראשת העיר החדשה, טל אוחנה. ז׳וליאן סטו, שכנראה יעזוב את הקבוצה בחלון ההעברות של ינואר והוחלף במחצית.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ