תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

תורג'מן יערוך בכורה מול בני יהודה: "רואים את הרצון שלו"

סכנין - אשדוד 3:4
בבני סכנין מקווים לצאת חדשה עם מאמנם החדש ("יש לו ידע עצום, מקווים שנראה זאת") כשיתארחו באיצטדיון המושבה אצל הכתומים והאקס יוסי אבוקסיס. האורחת בהרכב חסר ללא עותמאן, מוגרבי וחאטב. כליבאת ואזולאי בחוד
בני סכנין תתארח מחר אצל בני יהודה במשחק הבכורה של המאמן החדש עמיר תורג'מן. במועדון ישנה ציפייה רבה לקראת המשחק ותקווה כי סכנין תראה טוב יותר אחרי הפגרה. "תורג'מן עבד שבוע וחצי עם השחקנים ורואים את הרצון הגדול שלו להצליח. יש לו ידע עצום בכדורגל ואנחנו מקווים שנראה את זה גם מול בני יהודה" אמרו בסכנין והוסיפו: "אולי זה סימבולי שההצלחה תתחיל מול בני יהודה ויוסי אבוקסיס שמאוד הצליח אצלנו".

גם תורג'מן עצמו ערך מספר שיחות מוטיבציה עם שחקניו וביקש מהם לא לחשוב על העבר ולכוון לפלייאוף העליון. תורג'מן אמר לשחקנים: "אם נהיה מרוכזים ונעבוד לפי ההוראות אין לי ספק שנצליח להגיע למטרות שלנו".

מבחינה מקצועית, יגיע המאמן למשחקו הראשון בהרכב חסר ללא הקפטן עלי עותמאן והמגן עוביידה חטאב המוצהבים וללא פיראס מוגרבי שנפצע וסיים את העונה. בעמדת המגן הימני, מתלבטים בסכנין בין אמיר נאסר שלא היה בשבועות האחרונים כלל בסגל אך כעת יקבל הזדמנות להוכיח את עצמו לפני מועד ההעברות בחודש ינואר. שחקן נוסף שעשוי לפתוח כמגן ימני הוא עלי אבו ריא הצעיר. אייהב שאמי יפתח כמגן שמאלי ומוחמד כליבאת יפתח על חשבונו של מוגרבי בחוד ההתקפה.


הרכב משוער:
מחמוד קנדיל, עלי אבו ריא (אמיר נאסר), מרון גנטוס, אלבין פאנישי, אהייב שאמי, ג'אבר עטאא, אהייב גנאיים, מהראן ראדי, שלומי אזולאי, מוחמד כליבאת
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ