בני יהודה: קוויאר נפצע ועלול להיעדר שלושה שבועות

play שי קונסטנטין, איציק עזוז
שי קונסטנטין, איציק עזוז | אריאל שלום
בני יהודה - מכבי תל אביב 3:1 03:31

אבוקסיס מתכוון להביא בינואר שניים-שלושה שחקנים חדשים לסגל, בנוסף לקשר אבישי כהן שסיכם את תנאיו ויגיע בהעברה מבית"ר ירושלים

בבני יהודה קיבלו ברגשות מעורבים את ההפסד 3:1 למכבי תל אביב, אמש במושבה. מצד אחד, לא אהבו במועדון את ההפסד עצמו והטעויות בהגנה בעיקר בתחילת המשחק, אך מצד שני הביעו גורמים במועדון סיפוק מהעובדה שהקבוצה לא התפרקה בחצי השני, על אף שכמה שחקנים כבר נפלו מהרגליים, אחרי שבוע עמוס בשלושה משחקים.

הבלם הספרדי קרלוס קוויאר, שנפצע והוחלף במחצית השנייה, הרגיש דקירה באיזור שריר הירך האחורי וההערכה היא שהוא צפוי להיעדר כשלושה שבועות. השוער הליטאי אמיליוס זובאס, שפצוע באחת הרצועות הפנימיות בברכו, ממשיך בטיפולים וצפוי לקבל השבוע שתי זריקות, כחלק מהליך השיקום. זובאס יחמיץ בוודאות את המשחק הקרוב נגד מ.ס.אשדוד וכרגע הוא גם בספק גם למשחק הגביע נגד בני נורדיה ולמשחק הליגה, שיערך במחזור אמצע השבוע לאחר מכן, נגד מכבי פתח תקוה.

בקבוצה כבר נערכים לקראת פתיחת חלון ההעברות בינואר. נכון לעכשיו, התכנון הוא להביא שניים-שלושה שחקנים חדשים לסגל, בנוסף לקשר אבישי כהן, שסיכם את תנאיו ויגיע בהעברה מבית”ר ירושלים.

רועי ריינשרייבר, שופט המשחק נגד מכבי ת”א, צפוי לציין בדו”ח המשחק שלו השלכת מצתים לכר הדשא מכיוון היציע שאיכלס את אוהדי בני יהודה, דבר שיגרום להעמדה לדין. ראשי המועדון זעמו על האוהדים בסיום המשחק וגורם במועדון אמר: “התנהגות של כמה טיפשים תעלה לנו עכשיו בהעמדה לדיןף, וכנראה בקנס כספי מיותר”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי