תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בסכנין זועמים: "יש שחקנים שלא יישארו כאן זמן רב"

הפועל רעננה - בני סכנין 1:2
אחרי ההפסד 2:1 לרעננה, ביקורת קשה הופנתה לשחקנים על גישתם, כשגם תורג'מן לא יצא נקי: "טועה מי שחושב שלא נבצע מהפכה", אמרו במועדון. אזולאי נפצע, פליאה מדוע חטאב בעט את הפנדל ולא גאדיר. בלם יגיע בינואר?
"אין לכם כבוד", צעקו אוהדי בני סכנין שהגיעו אתמול (שבת) לאצטדיון רמת גן וראו את קבוצתם נכנעת 2:1 להפועל רעננה. התחושה בקרב האוהדים וחלק גדול מראשי הקבוצה הייתה הגישה של השחקנים, שהציגו אולי את היכולת הרעה ביותר שלהם העונה.

"יש שחקנים שלא יישארו כאן זמן רב וישוחררו כבר בחודש ינואר", טענו אמש בסכנין, "מי שחשב שלא נבצע מהפכה בעוד חודש טועה. גם התירוץ שחסרים לנו שחקנים לא מתקבל. יש לנו בעיה בכל המקומות במגרש". במועדון הודו כי עיקר הבעיה היא במרכז ההגנה ולא מן הנמנע כי כבר בחודש ינואר יצורף בלם נוסף. גם חסרונו של אייהב גנאיים הורגש במרכז השדה.

בסיום אמר המאמן עמיר תורג'מן: "השתדלנו, אבל זה לא הספיק. חסרים לנו כמה דברים ובעיקר אנחנו חייבים להיות יותר אגרסיביים. היינו צריכים לסיים את המשחק בתיקו". המאמן התייחס למועד ההעברות ואמר: "תוך שבועיים נקבל החלטה לגבי חודש ינואר ואם צריך אז נבצע שינויים". אגב, גם תורג'מן עצמו ספג ביקורות לאחר ההפסד: "הקבוצה הגיעה לא מוכנה טקטית והמאמן צריך לתת את הדעת על כך".


בקבוצה הופתעו אתמול מהעובדה שהמגן עוביידה חטאב לקח את הפנדל ולא מוחמד גאדיר. "זאת לא הייתה הוראה מהספסל והנושא ייבדק", אמרו בסכנין. אם לא די בכך, החלוץ שלומי אזולאי מתח את המפשעה וייבדק בימים הקרובים. אזולאי אינו צפוי להיות כשיר למשחק גביע המדינה מול אחי נצרת. גאדיר. בקבוצה יבדקו מדוע חטאב בעט את הפנדל (אריאל שלום)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ