הפועל באר שבע ערה להתעניינות של הפועל חיפה בבן בסט

הפועל באר שבע - קריית שמונה 1:2
בטרנר מודעים להתעניינות בחלוץ, אך פנייה מסודרת עדיין לא נעשתה ובשלב הזה האלופה לא מתעסקת בנושא. ויטור ואורן ביטון צפויים לחזור לסגל נגד בית"ר תל אביב רמלה בגביע ביום שבת
על רקע צמיחת הפער מהמקום הראשון ל-14 נקודות, בעקבות ניצחונה של מכבי תל-אביב (1:3) על מכבי חיפה, מבינים בהפועל באר שבע שבעיתוי הנוכחי עדיף להימנע מדיבורים על אליפות. בשבת תיכנס הקבוצה למעגל משחקי גביע המדינה, שזכייה בו היא אחד היעדים שטרם מומשו בעידן של קבלן האליפויות ברק בכר.

בית"ר תל אביב רמלה תגיע לטרנר ובקבוצה מתייחסים ברצינות למשחק מול היריבה מהלאומית. נציגי הצוות המקצועי אף נקטו בסידורים המתאימים לקראת המפגש, בכל הקשור לאיסוף נתונים וכדומה. מפאת החשיבות שמייחסים להתמודדות הנטייה היא לעלות בהרכב החזק ביותר, שיחסר את אריק סאבו המוצהב. מיגל ויטור ואורן ביטון צפויים לחזור לסגל לאחר היעדרות ממושכת בגין פציעה.


בטרנר מודעים להתעניינות של הפועל חיפה בעדן בן בסט, אבל באין פניה מסודרת מצד יואב כץ ואנשיו הנושא לא עומד כרגע על הפרק.

ברק בכר הוזמן להופיע הערב בפני "נבחרת" של אוהדי הקבוצה וישיב לשאלותיהם בענייני דיומה. 55 אוהדים נבחרו מבין מאות אוהדים שהביעו את רצונם להשתתף בערב השו"ת שיתקיים בפאב 55 במתחם היס פלנט בעיר.ישיב לשאלות האוהדים. ברק בכר (דני מרון)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • וולבס
  1
  מנצ'סטר יונייטד
  1
  Live
 • הפועל תל אביב
  2
  הפועל כפר סבא
  3
  Live
 • מ.ס. אשדוד
  1
  בני יהודה
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ