תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מעמדו של תורג'מן בסכנין התערער: "ציפינו לראות שיפור בהגנה"

הפועל תל אביב - בני סכנין 0:2
אכזבה קשה בקבוצה, שירדה מתחת לקו האדום לאחר הפסד ליגה שלישי ברציפות. גם השחקנים זוכים לביקורת: "משחקן ברמה של ראדי ציפינו לתת שערים בדקות מסוימות". חשש מהפציעות של גאדיר ואזולאי
אכזבה קשה בבני סכנין לאחר ההפסד 2:0 להפועל תל אביב אתמול (ראשון) שהוריד את הקבוצה מהמגזר מתחת לקו האדום. במועדון מספרים על מכת פציעות קשה בתקופה האחרונה, כאשר מדי שבוע מצטרף לשורת הנעדרים שחקן משמעותי, ואתמול היה זה החלוץ מוחמד גאדיר שהוחלף כבר אחרי 23 דקות. גאדיר והחלוץ הנוסף שלומי אזולאי ייבדקו בימים הקרובים ואז תתברר חומרת פציעתם.

עם זאת, במועדון ממשיכים להביע ביקורת חריפה גם כנגד השחקנים ומאתמול גם כנגד המאמן עמיר תורג'מן. "הוא כבר יותר מחודש בתפקיד ולפחות ציפינו לראות שיפור במשחק ההגנה. לא יכול להיות שאנחנו סופגים בכל משחק שערים קלים מדי", אמרו במועדון והוסיפו: "הנהלת המועדון תעשה הכל בכדי להוציא את הקבוצה מהמצב הרע בו היא נמצאת. היכולת והתוצאה במשחק הקרוב נגד בית"ר ירושלים יהיו משמעותיות".

בכל מקרה, נראה כי הנהלת הקבוצה תזמן את תורג'מן לשיחה על מצבה של סכנין בשבועות הקרובים ועל הפתרונות שהוא מציע בכדי לצאת לדרך חדשה. קברניטי הקבוצה גם כועסים על שחקנים כמו מהראן ראדי שהגיע אתמול לשני מצבים אבל החמיץ. "רואים שמהראן רוצה ומשקיע אבל משחקן ברמתו ציפינו שיידע לתת שערים בדקות מסוימות" אמרו במועדון.


עמיר תורג'מן. ההנהלה תדרוש פתרונות (עדי אבישי)
עמיר תורג'מן. ההנהלה תדרוש פתרונות (עדי אבישי)


בשלב זה במועדון הפסיקו את הדיבורים סביב מועד ההעברות בחודש ינואר, אבל בטוחים כי הקבוצה תעבור זעזוע רציני גם בקרב השחקנים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ