למרות התיקו, כץ מרוצה: “השחקנים התאמצו והשתדלו”

play יואב כץ
יואב כץ | ערן לוף
הפועל חיפה - הפועל חדרה 1:1 04:07

בניגוד לדבריו של מימר על כך ששחקניו לא הגיעו עם האנרגיות הנכונות לחצי הראשון, בעלי הפועל חיפה החמיא והוא צפוי לנחות בעוד שבועיים בישראל. זמיר שנפגע ייבדק, קפילוטו עשוי לחזור להרכב נגד פ"ת

בהפועל חיפה יצאו עם רגשות מעורבים מהתיקו הביתי (1:1) מול הפועל חדרה, שהיה השלישי שלהם ברציפות בסמי עופר ובסך הכל משחק שביעי ברציפות ללא ניצחון דווקא במגרש הביתי.

שרון מימר אמר אחרי המשחק כי שחקניו אינם הופיעו למחצית הראשונה עם האנרגיות הנכונות ובמחצית המאמן וצוותו וגערו על כך בשחקנים, שתוך דקות במחצית השנייה הצליחו להשוות ולא היו רחוקים מלהשלים מהפך. עם זאת, הבעלים יואב כץ לא מסכים עם מאמנו: “זה היה משחק שביעי שלנו ללא הפסד, אבל מצד שני זה היה משחק שהיינו צריכים לנצח. השחקנים התאמצו והשתדלו. אלי אלבז נכנס יפה למשחק ואף כבש שער”.

כץ עצמו צפוי לנחות בעוד שבועיים בישראל, אך כבר השבוע ינסה להגביר את הקצב בשיחות עם מימר לגבי נושא הרכש בחודש ינואר. בשלב זה נראה כי המועמד המוביל הוא קשר מכבי תל אביב מתן חוזז שמבוקש במספר קבוצות אחרות בליגה. בחיפה מאמינים כי לאור מערכת היחסים הטובה של השנים האחרונות בין המועדונים, בין השאר הצהובים השאילו את דור פרץ ורוסלן ברסקי, אז גם הפעם הם יזכו לעדיפות ויקבלו את השחקן. בנוסף, בחיפה עוקבים אחר התפתחויות בין בית”ר ירושלים לחן עזרא ואם השחקן לא יחתום בבירה, אז ראשי הקבוצה מהכרמל ינסו להחתימו.

בנושא אחר, קשר הקבוצה נס זמיר שנפצע בשרירי הבטן והוחלף עוד במחצית הראשונה ייבדק ובמועדון מקווים כי מדובר בפציעה קלה יחסית והשחקן יהיה כשיר למשחק הבא. גם הבלם ניסו קפילוטו עשוי לחזור להרכב כבר במשחק מול מכבי פתח תקווה.


נס זמיר. מקווים כי מדובר בפציעה קלה ולא מעבר (מאור אלקסלסי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי