תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל רעננה רוצה את ערן לוי: "נעשה מאמץ גדול לצרף אותו"

בני סכנין - בית"ר ירושלים 0:0
השחקן, שהושעה הבוקר מבית"ר ואמור לעזוב, מבוקש בשרון וגורם בכיר בקבוצה סיפר לספורט1: "הוא כבר יודע שאנחנו מעוניינים". ניקוליץ', שקיבל הודעת שחרור, מעוניין לשוב להפועל ת"א: "הלב היה ונשאר אדום"
ערן לוי יעזוב בימים הקרובים את בית"ר ירושלים ומי שמועמדת לקלוט אותו היא לא אחרת מהפועל רעננה, שהכריזה לאחרונה שהיא רוצה לצרף את השחקן.

גורם בכיר ברעננה אמר לספורט1: "ערן לוי יודע שאנחנו רוצים אותו. נכון לרגע זה הוא לא שוחרר מבית"ר ירושלים ואם זה יקרה אנחנו נעשה מאמץ גדול להביא אותו".

לוי, שהשועה הבוקר מבית"ר ירושלים עד הודעה החדשה, כבר היה עם רגל וחצי בהפועל תל אביב, אך פיטוריו של אופיר חיים ומינויו של קובי רפואה טרפו את הקלפים והובילו לביטול המהלך.בדרך לשרון? ערן לוי (מאור אלקסלסי)

בנושא אחר, ברעננה מאמינים שבימים הקרובים יצליחו להשתחרר מנמניה ניקוליץ', שקיבל הודעה מהמועדון על סיום דרכו. הקשר, שרוצה להישאר בישראל, העביר לאקסית הפועל תל אביב מסרים על רצונו לחזור.

ניקוליץ' סיפר לספורט1: "הפועל תל אביב היא חלק ממני והם יודעים שאני מעוניין להצטרף. הלב שלי היה ונשאר אדום והלוואי שהם יחזירו אותי, אני מאמין שאוכל לעזור להם".

גורמים בסביבת הפועל תל אביב טוענים שניקוליץ' הגיש תביעה נגד המועדון וצירופו לא על הפרק.


מעוניין לשוב להפועל תל אביב. נמניה ניקוליץ' (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ