תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מואנס דאבור הסתבך: "אנחנו לא מבינים מה הוא ניסה לעשות"

סלטיק - זלצבורג 2:1. דאבור כבש
החלוץ, שהצהיר על רצונו לעזוב והוזכר כמועמד למספר מועדונים בכירים, ספג ביקורת מהמנהל הספורטיבי של זלצבורג: "הוא מאוד אמוציונלי"
ראשי רד בול זלצבורג כועסים על מואנס דאבור, שהצהיר במפתיע על כוונתו לעזוב את המועדון בחודש ינואר. החלוץ הישראלי הוזכר בימים האחרונים כמועמד להצטרף לסביליה, ולנסיה, פולהאם ואפילו ליברפול וכעת הגיעה התגובה של כריסטוף פרוינד המנהל הספורטיבי של אלופת אוסטריה.

פרוינד התייחס לדבריו של דאבור והעביר ביקורת: "למואנס יש עדיין חוזה במועדון. אני לא מצליח להבין מה הוא ניסה להשיג במהלך הזה. הוא שחקן קבוצתי ואדם מצוין, אבל גם מאוד אמוציונלי ואנחנו נדבר איתו על כך".

השנה האחרונה הייתה מוצלחת במיוחד עבור הישראלי שסיים אשתקד כמלך השערים של הבונדסליגה האוסטרית עם 22 כיבושים, אליהם הוסיף שבעה שערים בליגה האירופית בה הוביל את זלצבורג עד חצי הגמר, שם הודחה על ידי מארסיי. העונה כבש 20 שערים ב-30 משחקים בכל המסגרות והוא מוביל את טבלת הכיבושים של הליגה האירופית עם שישה. בסך הכל כבש דאבור ב-2018 לא פחות מ-12 שערים במפעלים אירופאים, יותר מכל שחקן אחר ביבשת.בזלצבורג כועסים. מואנס דאבור (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ