תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מימר לפלקושצ'נקו: "הכי נכון לך להישאר כאן"

הפועל חיפה - מכבי פתח תקווה 2:4
המאמן שוחח עם הקשר וינסה לשכנע אותו להישאר בקבוצה עד תום העונה: "לאו דווקא תקבל קרדיט כזה במקום אחר". גם פאפאזוגלו עשוי להמשיך. קדוש: "חשבתי ששטקוס יתקדם ואז אוכל להפוך לשוער ראשון"
שמחה גדולה בהפועל חיפה לאחר הניצחון הביתי על מכבי פתח תקווה, שהיה הניצחון הביתי השני של העונה כאשר הראשון היה אי שם במחזור הראשון מול מכבי נתניה. למרות התוצאה, במועדון העבירו ביקורת על ההגנה שספגה שני שערים.

המאמן שרון מימר אמר לאחר המשחק: "המשחק הזה הוא נקודת אזהרה למשחק ההגנה שלנו". עוד לפני המשחק החליט מימר לבצע שינוי מהותי כאשר העלה את רן קדוש לשער במקומו של ארנסטס שטקוס, שחתם השבוע בבית"ר ירושלים. המאמן הסביר את החלטתו: "לשמחתי יש לנו שני שוערים מצוינים ולכן זאת הייתה החלטה קלה. ארני היה בכותרות כל השבוע ואני לא אוהב את זה, לכן רציתי להוריד את האנרגיות בנושא הזה".

במועדון הביעו שביעות רצון מהבכורה של הרכש החדש מתן חוזז, שאף כבש את אחד השערים במשחק. בחיפה טרם גיבשו החלטה לגבי הרכש הנוסף כאשר בקבוצה הצהירו לאחרונה כי יש רצון להתחזק בעוד חלוץ. בתחילה דובר על עדן בן בסט, אבל בשלב זה יש מחלוקות כספיים בין השחקן לבין הבעלים יואב כץ. מעבר לזה, בימים האחרונים נערכה שיחה בין מימר לחלוץ היווני תנאסיס פאפאזוגלו בה הבהיר המאמן לחלוץ כי הוא עדיין חלק מהסגל והאופציה לפיה יישאר בקבוצה עד לסיום העונה קיימת. "נכון שהודעתי לו שיחפש קבוצה כי אני רוצה חלוץ בסגנון אחר", אמר מימר. "אבל אם לא נמצא, נשאיר אותו כי באיכות שלו, פאפאזוגלו לא נופל מאף חלוץ בקבוצה".שטקוס. מימר לא אהב את הכותרות (מאור אלקסלסי)


שחקן נוסף שישנה מחלוקת לגביו הוא הקשר מקסים פלקושצ'נקו, שחתם לאחרונה על חוזה חדש לפיו הוא רשאי לעזוב לכל קבוצה בתג מחיר של 420 אלף יורו, ובכרמל מבינים כי ישנה סיטואציה לפיה הוא עשוי לעזוב בחודש ינואר. כץ, שיגיע לישראל במהלך השבוע, מעוניין לשוחח עם הקשר וסוכנו ובינתיים גם מימר עצמו שוחח עם פלקושצ'נקו ואמר לו: "אתה מקבל ממני את הקרדיט ואני חושב שהכי נכון לך להישאר כאן. אתה שחקן מוביל ולאו דווקא תקבל קרדיט כזה במקום אחר".

מי שעוד זכה לשבחים היה רן קדוש שאמר לאחר הניצחון: "רציתי לשמור על שער נקי, אבל הכי חשוב שחזרנו למסלול הניצחונות. לגביי, אחת הסיבות העיקריות שנשארתי מעבר לחיבור שלי לאנשים ולקהל כאן, היא המחשבה שכבר בתחילת העונה היה ברור ששטקוס יתקדם למקום אחר ואוכל להפוך לשוער ראשון".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ