תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

תורג'מן עלול לסיים את דרכו: "השחקנים צריכים לקחת אחריות"

בני סכנין - הפועל חיפה 4:0
אחרי התבוסה 4:0 להפועל חיפה ורצף עגום של שמונה משחקי ליגה ללא ניצחון, מעמדו של המאמן מעורער מתמיד: "אני מאמין שאפשר להישאר בליגה". סילבס ואלישע מועמדים להחליפו. מימר המאושר: "כיף לראות אותנו"
עמיר תורג'מן שהחליף את בני בן זקן לפני כחודשיים עלול לסיים את תפקידו כמאמן בני סכנין אחרי רצף עגום של שמונה משחקי ליגה רצופים ללא ניצחון וחשש אמיתי מירידת ליגה. ההחלטה תתקבל רק לאחר ישיבת ההנהלה שצפויה להתקיים בקרוב.

בעקבות התוצאות הרעות והמיקום הנמוך בטבלה, אוהדי סכנין איבדו הערב (שבת) את הסבלנות במהלך התבוסה 4:0 בדוחא להפועל חיפה. הם קיללו את השחקנים, שרקו בוז, השליכו כיסאות וקראו ליושב הראש מוחמד אבו יונס להתפטר מתפקידו. שני מאמנים ששמם כבר עלה כמועמדים להחליף את עמיר תורג'מן הם אלישע וחיים סילבס, כאשר קיימת אפשרות שעוזר המאמן עודד קוטר ידריך את הקבוצה במשחק הגביע באמצע השבוע נגד מכבי חיפה.

עמיר תורג'מן הסביר: "איבדנו את עצמנו ואת המשחק בדקה ה-41. זה מאכזב מאוד כי לא כך רציתי שסכנין תשחק. השחקנים יכולים הרבה יותר. בשביל לנצח צריך אופי והיום לא היה לנו את זה. אני מבין את הכעס של הקהל, אבל אני באמת חושב שצריך להביא שחקני חיזוק ואנחנו חושבים על זה. השחקנים שפה, גם אם יש פצועים, לא צריכים להתפרק ככה וחבל". עדיין מאמין. תורג'מן (דני מרון)
 
 
מעמדו: "אני עושה את העבודה שלי ועבדנו כמו שצריך מתחילת השבוע. התכוננו כמו שצריך ולכן גם נראינו טוב מאוד בחצי הראשון. גם ברגעים קשים אנחנו צריכים לדעת שאסור להתפרק כי דברים יכולים להשתנות ברגע אחד. זה קורה לא מעט השנה וחבל. אני יודע שאת עבודתי אני אעשה עד הסוף. זה לא עניין של חילופי מאמנים, אלא להפוך קבוצה שקשה לה לקבוצה שיודעת לעמוד בלחץ ומתמודדת עם רגעים קשים".


תורג'מן
הוסיף: "אני מדבר בשם עצמי. אני תמיד מאמין. זה כדורגל ובכדורגל יש מומנטום. לא היינו שם בחצי השני, אבל זה יכול היה להתהפך. נצטרך את כל השחקנים שלנו. יש פה חבר'ה ותיקים שצריכים לקחת את העגלה. אם אתה לא עומד בלחץ ולא עובר את הדקות הקשות, המשחק מתפרק לך וזה מה שקורה לנו".


הקהל
: "ההנהלה עושה את המקסימום. עובדים ימים ולילות להביא שחקנים ושהכל יהיה מסודר. אני חושב שהם עושים את זה מהלב ומשקיעים מכספם והם לא קשורים לעניין. חבל לי שזה קורה כי צריך לדעת להעריך אותם. כולנו, כולל האוהדים, צריכים להתאחד. בימים הקשים והכואבים האלה צריך לדעת לעמוד ולצאת ביחד לדרך חדשה. השחקנים צריכים לקחת אחריות כי הם משחקים ולא אף אחד אחר. אני מאמין שנישאר בליגה בסופו של דבר כי יש פה שחקנים טובים ומה שצריך עכשיו זה אופי".איבדו את הסבלנות. אוהדי סכנין (מאור אלקסלסי)

שרון מימר המאושר סיכם: "כשעובדים קשה ונכון, הכל הולך. כיף לראות את הקבוצה, מגיע לשחקנים שאפו גדול ועכשיו צריך רק המשכיות. אנחנו מסתכלים רק קדימה. סכנין היו עם החבל על הצוואר, אבל אנחנו שיחקנו נכון עם שחקני ההתקפה האיכותיים שלנו והרגנו את המשחק בחצי הראשון".

המטרות: "פלייאוף עליון, הצהרתי את זה גם כאשר היינו מתחת לקו האדום. יש פה סגל מספיק טוב ועכשיו הדיבורים גם הופכים למעשים. יש מאבק גדול על השישייה הראשונה ואנחנו נצטרך לעבוד קשה".

מתן חוזז: "שלושער ראשון בקריירה שלי בליגת העל. אני חושב שהייתי יכול להיות טוב יותר עם הכדור, אבל אני שמח על השערים שהבקעתי. סכנין קבוצה חזקה במיוחד בדוחא, אבל התכוננו טוב ושרון הכין אותו כמו שצריך. ידענו איך הם ישחקו וניצלנו את המצבים שלנו בצורה טובה".

על מכבי תל אביב: "מכבי הבקיעו הרבה שערים העונה. אני שמח על הגולים שלי ומתעסק כרגע בהפועל חיפה. יש לנו מטרה והיא להגיע לפלייאוף העליון ומשם נראה איך אנחנו מתקדמים".בקרוב בסכנין? חיים סילבס (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ