“אילון אלמוג אחד השחקנים המוכשרים שנראו בישראל אי פעם”

play שחקני הפועל חדרה חוגגים
שחקני הפועל חדרה חוגגים | לירון מולדובן
מ.ס אשדוד - הפועל חדרה 3:2 03:00

מקס גרצ'קין, שמושאל ממכבי תל אביב להפועל חדרה, התייחס לחלוץ שהצטרף וכבש בבכורה: "ילד מדהים". על ניסו אביטן: "הוציא את המקסימום מסגל אלמוני". סוד ההצלחה: "סביבת עבודה שכיף להיות חלק ממנה"

מקס גרצ’קין

, המושאל ממכבי תל אביב להפועל חדרה, התראיין בתוכנית הספורט של 103FM והתייחס לעונה הקסומה של העולה החדשה, חלקו של ניסו אביטן, קפיצת המדרגה שעשה והמושאלים שהצטרפו ממוליכת הטבלה בשבוע שעבר.

גרצ’קין פתח את דבריו: “זו באמת עונה מדהימה עד עכשיו, רוב האנשים בארץ לא ציפו לזה וגם אנחנו לא ציפינו לדבר כזה. כבר במחנה האימונים בקיץ שמענו את התקשורת אומרת שלא הייתה קבוצה כזו חלשה בליגת העל ושאנחנו נרד ליגה בינואר”.

סוד ההצלחה של חדרה: “ניסו לקח את העובדות האלה למקום החיובי. אני חושב שההצלחה שלנו מתחילה מחוץ למגרש. הצוות המקצועי יצר חדר הלבשה מגובש, תחרותי ונטול אגו לחלוטין. יש פה בסביבת עבודה שכיף לבוא ולהיות חלק ממנה וזה מרכיב מאוד משמעותי בקבוצת כדורגל”.

חלקו של ניסו אביטן בהצלחה: “לכל אחד במועדון יש חלק בהצלחה, אבל אני לא אכנס לאחוזים. ברור שהעבודה של ניסו היא מדהימה, באמת, הוא הצליח לחבר את הקבוצה והוציא את המקסימום מסגל אלמוני”.


ניסו אביטן (לירון מולדובן)

האם ניתן לשחזר את ההצלחה: “את האמת שעדיין לא דיברנו על העונה הבאה. אני מאמין שהצוות המקצועי מכין וכבר מתכנן דברים כאלה ואחרים, אבל אנחנו השחקנים ממוקדים בלסיים את העונה החלומית הזו בצורה הטובה ביותר”.

על מכבי תל אביב: “לפני שחתמתי בחדרה עברתי שלוש עונות בליגה הלאומית וזו הייתה קפיצת מדרגה די גדולה עבורי. פחות הסתכלתי על שכר כי זו הייתה הזדמנות לקבל במה, להוכיח את עצמי וזה היה שווה את זה”.

על חביב אוחיון, עדן קארצב ואלמוג אילון שהושאלו השבוע ממכבי תל אביב: “כמו שאמרתי, סביבת העבודה כאן טובה והם מרגישים בבית אחרי שבוע בקבוצה, אין כאן את הקטע של התאקלמות. הם שידרגו אותנו מאוד מבחינה מקצועית”.

על אלמוג שכבש בהופעת הבכורה שלו בחדרה: “אני מכיר אותו מגיל צעיר, שיחקנו ביחד בקבוצות הנוער ואני יכול לומר שמעבר לזה שהוא ילד מדהים, הוא אחד הכישרונות הכי גדולים שנראו אי פעם במדינת ישראל”.


אילון אלמוג (לירון מולדובן)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי