קובי רפואה: “המשחק נגד רעננה יהיה יותר קשה מאשר נגד באר שבע”

play קובי רפואה
קובי רפואה | עדי אבישי
הפועל תל אביב - הפועל באר שבע 0:1 04:21

מאמן הפועל תל אביב במסיבת עיתונאים לקראת קרב התחתית בשבת (15:45, ספורט4): "עוד לא ניצחנו שני משחקים ברצף. רוצים לצאת מהתחתית כמה שיותר מהר". על רכישת הקבוצה: "לא ניתן לזה לרגע להפריע לשחקנים"

עם שני ניצחונות בשלושת המשחקים האחרונים, אפשר לומר שהפועל תל אביב במגמת עלייה. ועדיין, היא נמצאת רק מקום אחד מעל הקו האדום וזקוקה לכמה שיותר נקודות בהקדם האפשרי כדי לאפשר לעצמה מרחב לקראת הפלייאוף התחתון. בשבת (15:45, שידור ישיר בספורט4) היא תארח את הפועל רעננה לקרב תחתית שהמנצחת בו תפתח פער מהקו האדום ותוכל לנשום לרווחה.

מאמן האדומים קובי רפואה ערך היום (חמישי) מסיבת עיתונאים לקראת המשחק החשוב. “התחושות הם טובות, תמיד כיף לנצח”, אמר רפואה, “כמובן שהיה לחץ לפני המשחק אבל אנחנו כבר יומיים לפני המשחק הבא אז מבחינתנו זה כבר היסטוריה. מצפה לנו משחק קשה נגד רעננה שהיא קבוצה מצוינת וניערך בהתאם”.

ההבדל במשחק נגד קבוצת תחתית: “זה משחק יותר קשה מבאר שבע. כי רעננה היא קבוצה טובה וקשה, ומשחק ההגנה שלהם טוב, ובחודש האחרון משחק ההתקפה שלהם מצוין. זה משחק תחתית על 6 נקודות”.

רפואה. “אני לא מסתכל אחורה” (עדי אבישי)

ההסתכלות קדימה: “אנחנו מסתכלים ממשחק למשחק, למרות שזו קלישאה, אבל זה המצב שלנו כרגע. אנחנו רוצים ליצור רצף של שני ניצחונות, מה שלא עשינו את זה מפתיחת העונה. אסור שהדברים האלה יקרו ובזה אני מתעסק כל הזמן”.

האווירה בקבוצה: “מה שהיה לפני כולם יודעים וכולם ראו, אבל אני לא מסתכל אחורה. כרגע זה עובדתי שאנחנו קבוצת תחתית, אנחנו לא יכולים להתכחש
לזה. כמובן שאנחנו רוצים לצאת מהמקום הזה כמה שיותר מהר, בזה אנחנו מתעסקים. אני לא מסתכל מה היה לפני ועל הפספוסים, מה שחשוב זה המאני טיים”.

השמועות על רכישת המועדון: “אני יכול להגיד לך בוודאות, כל מה שקורה בתקשורת בנוגע למכירה או לא למכירה, זה בכלל לא מפריע ולא ניתן לזה לרגע להפריע לשחקנים. בתוך המועדון הכל כרגיל, יש לנו את התנאים הכי טובים ואני לא נותן לזה להפריע וזה באמת לא מפריע”.

שחקני הפועל תל אביב. “בסופו של דבר חלוץ זה ביטחון” (דני מרון)

המשימה של הפועל תל אביב: “זה גורלי בלי שום קשר לבעלים. הפועל תל אביב זה מועדון גדול, זה בכלל לא קשור למצב של מכירה או לא למכירה. אני יודע בדיוק מה גודל הציפיות והאחריות, ובזה אני מתעסק”.

איך גורמים לשחקנים להבקיע: “אני חושב שבשבועות האחרונים השתפרנו בהבקעת שערים, כמובן שזה לא מספיק, אנחנו עושים כל מה שצריך ונותנים את הביטחון לשחקנים. אנחנו מודעים לבעיה הזאת. אנחנו לא מתחמקים ממנה, ואנחנו עושים הכל כדי לתקן אותה. בסופו של דבר חלוץ זה ביטחון, והבקעה זה ביטחון לכן אנחנו עושים הכל כדי לתת להם אותו”.

המסרים מהבעלים: “אני יכול להגיד לכם בוודאות, זה לא התפקיד שלי ואף פעם לא התעסקתי בדברים האלה. מבחינתי התפקיד שלי זה להתעסק בהפועל תל אביב וביכולת על המגרש. יש לי אחריות מספיק גדולה, גם גודל הציפיות מהשחקנים וגם מהאוהדים, ככה שיש לי מספיק על הראש גם בלי זה”.

אוראל דגני.
אוראל דגני. “אם הוא יהיה בריא יהיה לנו סגל מלא” (אודי ציטיאט)

המטרה עד סוף העונה: “כמובן שהמטרה היא להישאר בליגה, כמובן שהמטרות השתנו מתחילת העונה כי מה לעשות לא חשבנו שנהיה במקום הזה, אבל המטרה הכי גדולה היא להישאר בליגה”.

מצב הסגל: “אני מאוד מקווה שיהיה לנו סגל מלא כי אוראל דגני חולה יומיים ואני לא יודע אם הוא יגיע היום, אם הוא יהיה בריא יהיה לנו סגל מלא. זה בסופו של דבר לא תלוי בי כי הוא לא מרגיש טוב”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי