תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דגני כשיר לרעננה, ספורי תורגל בהתקפה במקום גנדה

הפועל תל אביב - הפועל באר שבע 0:1
האדומים רוצים להתרחק מהקו האדום נגד הקבוצה של מנחם קורצקי (שבת 15:45, ספורט4): "אנחנו לא משחקים כמו קבוצת תחתית". הקפטן ערך אימון מלא, אך רז שלמה עשוי לפתוח במקומו. החלוץ סיים לרצות עונש הרחקה
הפועל תל אביב תתארח מחר (שבת 15:45, שידור ישיר בספורט4) באצטדיון רמת גן אצל הפועל רעננה, במטרה לחבר לראשונה העונה שני ניצחונות רצופים. בקבוצה מבקשים לפתוח עד סיום העונה הרגילה פער משמעותי מהקו האדום ולהתרחק ממאבקי הירידה לליגה הלאומית. הפועל תל אביב נמצאת במקום ה–12 עם 24 נקודות, במרחק של 6 נקודות מעל הקו האדום, אבל ניצחון מחר על רעננה יכול להקפיץ את האדומים כמה שלבים במעלה הטבלה.

בקבוצה הבהירו: "אנחנו לא משחקים כמו קבוצת תחתית, למרות שהמציאות בטבלה מראה כי כך פני הדברים. אין בליגת העל משחקים קלים, כי לכל קבוצה יש מטרות משלה ומחר יהיה משחק מהסוג בו נהיה אמורים לשחק התקפי נגד הפועל רעננה, קבוצה עם מערך הגנתי מנוסה ושיטה של מעברים מסוכנים בהתקפות מעבר".

הקפטן אוראל דגני, שחלה שוב בימים האחרונים, מטופל לאחר שהחמיץ מספר אימונים וההחלטה הסופית אם יוכל לעלות לשחק תתקבל רק בשבת בהתכנסות הקבוצה במתחם חודורוב. באימון היום הוא שותף באופן מלא וצפוי להיכלל בסגל. אם דגני לא יוכל לפתוח בהרכב ישחק במקומו רז שלמה. על פי האימונים השבוע, המאמן קובי רפואה מתכוון לבצע שינוי התקפי ובאימונים תורגל רמזי ספורי שסיים עונש של כרטיסים צהובים בהתקפה במקומו של ג'וזף גנדה לצדם של אחמד עאבד ונריוס ולאסקיס.


דגני. החלטה תתקבל רק בבוקר המשחק (דני מרון)

דגני. החלטה תתקבל רק בבוקר המשחק (דני מרון)

השלושה שאמורים לשחק בקישור הם ניר לקס, עמנואל בואטנג וקלאדומיר פריירה. תשומת לב מיוחדת של בלמי הפועל תל אביב תהיה לעברו של חלוץ רעננה יוג'ין אנסה המהיר, המסוכן בעיקר בפריצות המהירות לתוך הרחבה בעיקר ממרכז הרחבה ומאגף שמאל של קבוצתו. כשלושת אלפים אוהדי הפועל תל אביב אמורים להגיע לרמת גן לתמוך בשחקנים.

הרכב משוער: רובי לבקוביץ', עידן כהן, אוראל דגני (רז שלמה), אדי גוטליב, מרווין פירסמן, ניר לקס, עמנואל בואטנג, קלואודומיר פריירה, רמזי ספורי, נריוס ולאסקיס, אחמד עאבד.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ