תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פריי מתרגש: "האווירה מזכירה את הדרבי של איסטנבול"

מכבי חיפה - הפועל חדרה 1:3
הקשר ששיחק באיסטנבול בשאקשהיר הופתע מההופעה של האוהדים באימון. התלבטות בין פלקושצנקו למנדג'ק, עוואד צפוי לפתוח, שועה ימשיך על הספסל
"אני מופתע מהיריבות. זה מזכיר את האווירה במשחקי הדרבי בטורקיה" כך אמר שחקנה של מכבי חיפה קרים פריי לאחר הגעתם של האוהדים לאימון הקבוצה בשבת בה הדליקו אבוקות ופנו לאוהדים בבקשה ברורה: "תחזירו לנו את הכבוד". הכוכב הטורקי ששיחק במדי בשיקטאש ואיסטנבול בשאקשהיר, עבר כמה משחקים רותחים נגד קבוצות כמו פנרבחצ'ה וגלאטסראיי, נשמע להוט לקראת המשחק "זאת תהיה חוויה גדולה, צריכים לבוא נחושים".

הקשר צפוי להמשיך בהרכב הקבוצה כאשר לא ברור אם ימשיך באגף כפי שעשה במשחק מול חדרה או שישחק במקומו של סינטיהו סלליך שנפצע וזאת בשיטת שלושת הבלמים. על פי האימונים האחרונים נראה כי בלבול עוד מתלבט, אבל צפוי לחזור לשיטה שהובילה את מכבי חיפה לרצף המרשים.

במידה ואכן הקבוצה תפתח עם שלושה בלמים, איעד חבשי יחזור להרכב לצדם של עופרי ארד ואטיין ריינן. סאן מנחם צפוי לפתוח כמגן שמאלי במקומו של רמי גרשון ואילו רז מאיר יפתח כמגן ימני על חשבונו של ארנסט מאבוקה המוצהב. גם גיא חיימוב ייעדר בגלל צהובים ועומרי גלזר יחליפו, "עומרי מגיע נחוש ועבד מצוין השבוע. אנחנו סומכים עליו" אמרו גורמים מסביב לשחקן.במועדון סומכים על גלזר. (צילום: ערן לוף)


בקישור ישנה התלבטות בין מקסים פלקושצנקו לג'ורג' מנדג'ק, כשגם מוחמד אבו פאני שהרשים נגד חדרה תורגל בהרכב באימון מסכם. בצד ההתקפי, לאחר 'סערת הסקי' של ירדן שועה במהלך השבוע, מוחמד עוואד כנראה יקבל את הקרדיט בחוד לצדו של ניקיטה רוקאביצה הלוהט.

הרכב משוער: עומרי גלזר, רז מאיר, אטיין ריינן, עופרי ארד, איעד חבשי, סאן מנחם, נטע לביא, ג'ורג' מנדג'ק (מקסים פלקושצנקו), קארים פריי, ניקיטה רוקאביצה ומוחמד עוואד
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ