תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שהר: "עברתי תקופה לא קלה". בכר: "קל להאמין בשחקן כמו בן"

הפועל חדרה - הפועל באר שבע 2:1
החלוץ כבש ב-1:2 החשוב של הפועל באר שבע על חדרה: "רצתי לברק כי הוא נתן לי את הקרדיט". המאמן: "היה לנו הרבה מזל הערב, אבל עשינו צעד חשוב להבטחת המקום בפלייאוף ועכשיו אנחנו מכוונים לאירופה"
"יש לאשתי יום הולדת 40, היא עוברת איתי תקופה לה ואני מקדיש לה את הניצחון הזה", כך אמר הערב (ראשון) ברק בכר בסיום הניצחון החשוב של הפועל באר שבע 1:2 על הפועל חדרה. "היינו לא רעים בחצי הראשון וכרגיל אנחנו אוהבים להסתבך, מזמנים גולים, נלחצים, אבל בסופו של דבר כן ראיתי דברים טובים ומלחמה של כולם. הבנו את החשיבות, הייתה מחויבות ועשינו צעד משמעות לעבר הפלייאוף ועכשיו המטרה היא כרטיס לאירופה".

היכולת: "אנחנו צריכים להשתפר. גם היום וגם נגד בית"ר כולם רצו, אבל היה לנו הרבה מזל בשבוע שעבר וכך גם הערב. דרך ניצחונות תמיד יותר קל לשפר ולהחדיר ביטחון בשחקנים. אנחנו מנסים לייצב את המערכת ולשחק עם שיטה מסוימת בשביל שהשחקנים ירגישו נוח, אבל הם יודעים שהם יצטרכו לתת יותר".

על בן שהר שכבש: "זה שחקן שבא בכל אימון ונותן מאה אחוז, בשבוע שעבר הוא רץ יותר מכולם וזה לא אופייני לחלוץ, הוא עובד כמו מקצוען שחושב כל הזמן להשתפר ולהיות טוב יותר. זו החלטה קלה מאוד ללכת איתו ולהאמין בו. הגול זה מגיע לו כי הוא עובד קשה".ברק בכר (דני מרון)

בן שהר סיכם: "עברתי תקופה לא קלה. חלוץ שלא כובש הוא חלוץ לא שמח. אני מספיק שנים בכדורגל ועברתי משהו, אני יודע שיש תקופות שלא הולך ותקופות שהכל הולך. הכי חשוב זה לעבוד קשה. רצתי לברק כי הוא האמין בי ונתן לי קרדיט. הכי חשוב לי שהקבוצה ניצחה ואני שמח שהבקעתי".

המטרות: "הניצחון הזה חשוב להמשך ויש לנו עוד מטרות בעונה הזו. עברנו הרבה דברים בדרך. אני שמח שעכשיו אנחנו באיזה רצף שהוא טוב לקבוצה וזה מכניס שמחה לחדר ההלבשה. אנחנו רוצים להגיע הכי גבוה שאפשר. אמנם אליפות לא תהיה, אבל להגיע לאירופה זה חשוב ונעשה הכל בשביל שזה יקרה".

בישל לזריהן ולשהר. חנן ממן בטירוף (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ