באשדוד מרוצים מהנקודה, בוחבוט: “המגרש בק”ש קשה”

play אבי בוחבוט
אבי בוחבוט | מ.ס. אשדוד, האתר הרשמי
קריית שמונה - אשדוד 0:0 02:56

ה-0:0 בצפון הוריד את הפער מהפועל ת"א וממכבי פ"ת לשלוש נקודות ובקבוצה כבר חושבים על המשחק בשבת נגד מכבי ת"א: "קשה לה באצטדיון הי"א, נגיע כדי לנצח", טען גורם במועדון

במ.ס. אשדוד מרוצים מתוצאת התיקו 0:0 אתמול בחוץ נגד עירוני קריית שמונה, על אף שנותרו מתחת לקו האדום מכיוון שזו תוצאה שקרבה אותם בעוד נקודה, עד כדי מרחק של שלוש נקודות מהפועל תל אביב ומכבי פתח תקווה וארבע נקודות מהפועל רעננה.

עד לסיום העונה הרגילה בעוד שני מחזורים, המשחקים שנותרו לאשדוד הם כבר בשבת בבית נגד מכבי תל אביב ולאחר מכן משחק חוץ נגד מכבי פתח תקווה ועל כך אמר גורם במועדון: “בשבת תגיע לאצטדיון הי”א האלופה שבדרך מכבי תל אביב. כדי להישאר בליגת העל חובה לצבור נקודות בכול משחק וכך אנו נגיע גם מול מכבי ת”א, קבוצה שמתקשה בי”א וננסה לנצח אותה. מאז הגיע לעמדת המאמן משה אוחיון יש רוח חדשה במועדון”.

אוחיון, מאמן הקבוצה בפועל, התחבר אל אבי בוחבוט שהגיע עם תעודת פרו מהליגות הנמוכות בדרום. אוחיון ובוחבוט מקבלים יחד את ההחלטות המקצועיות ואתמול שלח אוחיון את בוחבוט לקווים ולעמדת הראיונות. אבי בוחבוט אמר בסיום: “אנחנו מרוצים מהנקודה באחד המגרשים הקשים לשחק עליו. הנקודה מקדמת אותנו וברור שחובה להמשיך כך גם בכול משחקי הבית והחוץ. הגענו למשחק כדי לנצח ואני הגעתי במטרה להשאיר את הקבוצה בליגה ביחד עם משה אוחיון”.

בוחבוט. נקודה בבכורה שלו בליגת העל (דוברות מ.ס אשדוד)

אשדוד, שסביר שתסיים את העונה הסדירה בין ארבע האחרונות, תקיים בפליאוף התחתון ארבעה משחקי חוץ ושלושה משחקים באצטדיון הי”א. על ההחלטה להחזיר אל בין הקורות את יואב ג’ראפי במקומו של רועי משפתי ששותף בשני הניצחונות האחרונים הבהירו בקבוצה כי ההחלטה התקבלה רק בבוקר המשחק על ידי הצוות המקצועי והועברה לאלתר לשני השוערים.

הבלם עובידה חאטב שהורחק אתמול בכרטיס אדום לא ישחק בשבת ומסתמן שיובל שפונגין יהיה בשבת הבלם נגד קבוצת נעוריו. הקפטן טום בן זקן שעבר ניתוח ברצועות הברך לפני עשרה ימים, ממשיך את השיקום הראשוני באנגליה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי